Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztessem a pasimmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem a pasimmal, hogy nekem férfi kell? Mindig őt kell pátyolgatni.

Figyelt kérdés

Mindig én irányítom jobbnál, jobb munkahelyekre,(amiket aztán a maga sikereinek tud be), nekem kell körbeugrálni, ha valami baja van, hogy mit segítsek, pl úristen meg van fázva, most mi lesz. ahelyett, hogy simán venne egy neocitrant, vagy bármit kikúrálná és kész. Mindemellett az ágyban rendszerint nekem kell kezdeményezni, szabályosan várja; ha pedig nem teszem, akkor semmi, békénhagy, nincs szex. most mondjam azt, hogy erőszakolj már meg "béla"!?

És az egész családja alátesz idióta kérdésekkel, hogy ha olyan hideg van most a melohelyen "küldünk zoknit"

jelzem a srác 32 éves.

Amúgy meg eszement jó pasi, nem szakításon gondolkodnék, mielőtt felmerülne.

Szóval hogy lehet ilyenből férfit csinálni?


2010. nov. 17. 18:34
1 2 3
 1/23 Moszuke ***** válasza:
kommunikáció?
2010. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁ

A probléma már a Bélánál kezdődik...

2010. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Azt hallottad már, hogy minden sikeres férfi mögött áll egy nő?


És azt, hogy tulajdonképpen a nők irányítanak mindent, csak hagyják, hogy a férfiak azt képzeljék ők a főnökök?


Nálatok ez nyilvánvaló. Ha dugni akarsz szólj rá, vagy viselkedj kihívóan! Ma már nem csak a férfiak előjoga a kezdeményezés!

2010. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát ha 32 éves, akkor már sehogy.
2010. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Eszement jó pasi? egy ilyen balf@sz? Úgy érted jól néz ki? Hát figyi, az emberek nem robotok, hogy jó a karosszériája, akkor már csak a megfelelő programot kell a fejébe rakni. Ha valaki 32 évesen is ilyen mulya, azon nem hiszem, hogy lehet már segíteni.
2010. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem Tabáni István párja vagy véletlenül? :)
2010. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

a Tabánis jó volt:) de ő nem eszement jó pasi

kommunikáció: félreértené. hogy adjam elő, hogy utálom hogy egy megfázásnál ugrálnom kell.

18:40-esnek első két mondatát nem csak tudom, hanem ezerszer mondtam már neki, amikor meloügyben el volt szállva és párhuzamosan engem lenézett (hogy azért engednek el engem szabira,vagy hamarabb, mert nincs szükség igazán a munkámra, meg ilyen beszólások)

amúgy nem Béla csak ráillik :)

tudom hogy nem a pasiknak kell mindig kezdeményezni, de nálunk MINDIG én kezdeményezek, és ha ezt elmondom, hogy változtassunk, akkor hogy lesz spontán, ha letarol, és ha nem spontán az olyan vágyromboló

32 évesen is, ezen szerintem lehet változtatni, lásd pl amikor szerelmes lesz valaki, kifordul magából még 40 évesen is

köszi az eddigieket

2010. nov. 17. 19:20
 8/23 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki minek tartod. talán elgondolkodik rajta. nem kisgyerek. szembesitened kell hogy álljon a saját lábára.
2010. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

bármi ilyesmi megnyilvánulásom eddig csak dacot szült, hogy "akkor ne segíts, ha nem akarsz, majd megoldom" és nem változott semmi. legközelebb megint önsajnáltatás, vagy hasonló mulyaság

pl még a teloját is nekem kellett feltelepíteni a gépére, mert egyedül nem meri

annyira amúgy nem mulya, mert pl munkahelyen, ahogy anno suliban kiemelkedően magas eredményei - ezéltal megbecsültsége van, a szociális téren is millió barátja, és számtalan nyomuló csaj


vagy én nem tudom hogy mondjam a fentieket neki, hogy kikerüljem a sértődést, esetleg haragot, mert e kettő jelentené, hogy nem ad igazat - tehát nem változik

2010. nov. 17. 20:25
 10/23 A kérdező kommentje:

példákat várnék, mit mondjak amivel jelzem nem az anyja vagyok?

pl panaszáradatra (úgy fáj a fogam, ó már beteg is vagyok, megfáztam, szörnyűűű)


most kapcsolok, hogy amúgy meg orvostól orvosig rohangál ráadásul magánhoz, abból is drágább típushoz

mintha az egész világtól törődést, pátyolgatást várna

tesojával(családos) akire ugye mindig számíthat napi szinten órákat beszél-felnőtt korban

ki vagyok

2010. nov. 17. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!