Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, már tényleg nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, már tényleg nem értek semmit, ez miért van, tök bególyózok már tőle?

Figyelt kérdés

Fiúk! Ti (ha azt mondtátok a csajnak h a legjobb barátnőtök) akkor miért szívatjátok folyton miért könyörögtetitek állandóan? Örömet okoz nektek? Mert a legjobb barátom (akibe valljuk be titkon szerelmes vagyok) állandóan szívat, mindennel. Másokat nem csak engem. Senkivel nem csinálja. Vagy talán érzi hogy tetszik nekem? Pedig nagyon jól titkolom. És közbe amikor nem vagyunk suliban, fel szokott hívni (elég nevetséges doolgokkal), felhív magához, programot tervez. Akkor ha így szívat egyszer akkor máskor meg mit kedveskedik. (Nem félreérteni, nagyon jól esik, hogy törődik velem.)


ez volt a multkori kérdésem -.- most viszont vannak fejlemények az ügyben. sajnos.


az történt hogy kérdezgetnek minket a suliban hogy járunke és mondtam neki hogy ez van erre ő azt hogy mért nem lehet megérteni hogy egy lány egy fiúnak a barátja? akk ugye arra gondolt hogy tényleg csak barátok vagyunk DE akk miért csinál úgy mintha szerelmes lenne belém. keres, piszkál mint egy kisgyerek, stb...hm fiúk minek etet ha van csaja meg nekem azt mondja h barátok


2010. nov. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt, szóról szóra így feltéve ide.
2010. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, értem már. Megmondom, mi a gond: te összekevered a dolgokat. Amiket a szerelem jeleinek hiszel, valójában egyáltalán nem is azok. Ennyi.
2010. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek igaza van ,honnan szeded azt hogy egyáltalán szerelmes e beled egyszerűen csak barátok vagytok és pont.

Latszik hogy nem volt sokk fiú barátod mert akkor tudnád hogy a szívatások azok minden naposak , heccelgetés piszkálódás stb amit nem kell komolyan venni hanem csak poénból ezzel is bizonyítva hogy menyire szoros a barátság hiszen egy idegentől vagy ismerőstől nem venned jó neven ha piszkálódik de egy barátnak nem az hogy elnézed hanem maskep kellene vegyed a dolgot,mi fiuk mar csak ilyenek vagyunk , míg a nők pletykálnak mindenkibe bele másznak addig mi szivasuk egymást minden hülyeségél.

tehát nem okoz örömet a szívatás meg a stb hanem egy az hogy poen 2 az hogy jobban elmélyülünk egy barátban ha így alunk hozza

2010. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki, csak még ő maga sem tudja mit érez, fiatalok vagytok, ő meg gyerekes, és a pasik nem szeretik bevallani hogy tetszik nekik egy lány, főleg a lány előtt tagadják
2010. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos énis aztmondom, nem szerelmes, Volt lány barátom és néha énis sézrevettem magamon, hogy úgy viselkedtem vele mint egy fiuval, és volt hogy szarul esett neki..Szóval szerintem csak úgy kezel mint egy jó barátot.

Tanulság: Nemszbad beleszeretni a barátodba, vagy nemszabad a szerelmeddel barátkozni.

2010. nov. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!