Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele? Adjak neki időt vagy mi? Nem értem már ezt az egészet = (

Figyelt kérdés

Tudom vele kell megbeszélnem.Meg hogy én ismerem.Csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.


Szóval van egy srác akivel annyira nem ismerjük egymást és megbeszéltük hogy megismerjük egymást azután beszéljünk arról hogy milesz velünk.De valahogy mégis úgy alakultak a dolgok hogy egy pár lettünk.De nem nagyon foglalkozott velem.Valamelyik nap beszéltem vele és kiderült hogy azért nem jött oda hozzám meg ilyenek mert nem tudja hogy mivan vele.Van amikor őrülten szeret van amikor nemis gondol rám.És megegyeztünk hogy akkor ezt most lezárjuk és elölről kezdjük.Tényleg megismerkedünk stb mert hamar belecsaptunk mindketten abba hogy járjunk és elrontottuk.Ő mondta hogy kezdjük elölről nem én.Ez kedden volt.Ma pedig 2x láttam és úgy éreztem hogy kerül engem.Láttam rajta hogy valami baja van,azt hittem el is sírja magát és direkt elkerült engem.Persze köszöntünk de annyi...

És bennem sok minden felmerült...Hogy csak azért mondta hogy próbáljuk meg újra hogy ne bántson meg,vagy most idő kell neki hogy tisztázza magában a dolgokat,vagy rájött hogy mégis szeret és bűntudata van vagy amiatt hogy szakítottunk vagy amiatt hogy csak azért mondta hogy ne bántson meg.Nem tudom mit higgyek.Pénteken egybusszal megyünk haza akkor beszélni szeretnék vele erről.Addig 1-2 nap van.


2010. nov. 17. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
És akkor most mi van? Ne gondold, hogy 3 nap alatt el lehet kezdeni, vagy be lehet fejezni egy NORMÁLIS kapcsolatot. Olyan meg nincsen, hogy "most akkor elkezdjük az egészet előről". Szépen megbeszéled vele, őszintén, nem is kell péntekig várnod.
2010. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!