Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem értem ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt az egészet? Mi a fene?

Figyelt kérdés
Jártam egy lánnyal 1,5 éve. Őrülten szerelmes volt belém, szerinte számára én voltam a tökéletes pasi jobbat el se tudna képzelni ilyeneket mondott és el volt olvadva. Telt az idő jártunk 4-5 hónapig, majd azzal az ürüggyel szakított, hogy már nem bírja nem érzi azt amit régen és a távolság is ugye köztünk volt olyan 60 km. Eltelt a nyár és az ősz majd december elején szakított. Idézem: nekem Te vagy az Igazi, de attól mert téged tartolak az Igazinak még nem jelenti azt, hogy veled maradok végleg... hiszen úgy volt hogy együtt maradunk végleg.. A mai napig engem tart a nagy Ő-nek de mással van együtt mégis. Akkor hogy is van ez ilyen létezik vagy csak hülyít? 20/F 16/L
2010. okt. 24. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
háttez komplett hülye :D hülye kis piccsa
2010. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

számít bármit is, hogy hülyít vagy komoly?

tojd már le:O

úgyse vagytok/lesztek együtt..

2010. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nekem is Ő az Igazim!
2010. okt. 24. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Te 20 vagy, a lány 16. Ne akard már elkötelezni magad, főleg, ha a lány másképp gondolja. Tudod, hány pasi lesz még neki az "igazi"? Sőt, te is később, évek múlva fogsz rájönni, hogy amit most érzel/éreztél nem is volt annyira mély érzelem. Szerintem mielőbb próbálj túllépni a lányon. Vannak, akik szeretik, a a volt pasijukat talonban tartják, és ez nem az őszinte érzelmeket takarja. Miért akar bizonytalanságban tartani: te vagy az igazi, de mással járok? Közben meg a hiúságát legyezgeti, hogy te még mindig epedsz utána. Nézz előre, keress barátnőt, és ne nosztalgiázz, mert nem érdemli meg.
2010. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez korrekt válasz volt köszi! :) igaz is!
2010. okt. 24. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segítettem:)
2010. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!