Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudom mit érzek de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom mit érzek de ez már durva azért! Miért remegtem ennyire?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy pasi szerelmes voltam belé kerek 4évig! De nem volt köztünk semmi mert ő foglalt tudja, hogy szerelmes voltam belé sőt nagyon jól ismerjük egymást mert rengeteget beszélgetünk anno!Sőt mindig mosolyogva köszönünk egymásnak és úgy hogy mondjuk a másik keresztnevét!De tegnap mikor a közelembe volt elkezdtem oly szinten remegni hogy a cigi kiesett a két ujjam közül!

Nem tudom mit érzek már iránta és hogy mi volt az a remegés?


2010. nov. 16. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szivj kevesebbet, idegesseg volt, hany eves vagy?
2010. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
19leszek
2010. nov. 16. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne cigizz.

A remegés meg lehetett azért, mert nagyon tetszik, de lehetett sima rángás is.

2010. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak izgultal. De neked jobban kene tudni, hogy csak ugy megremegett a gyomrod, vagy vm beteges dolog tortent.

Valoszinuleg meg vannak erzeseid iranyaba, ha ilyen reakciokat valt ki beloled.

2010. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd lesz valahogy a remegés pedig nem mindig van csak mikor a közelembe van.

2010. nov. 16. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor nagyon valoszinu, hogy o valtja ki, remeljuk te is "megremegteted"ot :)
2010. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem!

Ezt hogy deríthetem ki?

2010. nov. 16. 18:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel ő már foglalt de szerintem én is érdeklem őt pedig tudom nem helyes amit teszek(ünk)!!
2010. nov. 16. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszeru, van most valakije? Ha nincs hivd el valahova, egy hetvegi este meginni valaimit, valahova, beszelgessetek, aztan ugyis erzed merre indul a dolog, mikor beszelgettek, testbeszed. Csokold meg, aztan mar biztosra is fogod tudni. Sok siketr!
2010. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2010. nov. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!