Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, vállaljam be ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vállaljam be ezt a "melót"?

Figyelt kérdés

Boldog kapcsolatban élek a párommal(férjemmel)már 5 éve.Jelenleg állást keresek magamnak,de nem könnyű,kisvárosban élek.Nagyon sokszor elkeseredek a kilátástalanság miatt.Most csak a férjem dolgozik,én munkanélkülit kapok,minden fillért be kell osztanunk.

Tegnap,a sokadik elutasítás után feladtam egy olyan hirdetést,hogy mindent vállalok,értitek?Erre ma kaptam több ajánlatot.A munkáltatók nem vesznek komolyan,de úgy látszik,szexre még jó vagyok...

Nagyon nagy dilemmában vagyok,egyrészt kell a pénz,másrészt visszariadok tőle,hogy ilyen áron szerezzem meg.Ha belemegyek,azt jelenti,hogy prostituálom magam!Hogy fogok így az emberek szemébe nézni??

Félek attól is,mi van,ha kihasználnak,sose lehet tudni.Taszít a gondolat,hogy eladjam magam,de tényleg minden fillér jól jönne most,és nem luxusdolgokat szeretnénk,csak szimplán megélni,hogy pl.egy cipő megvásárlása ne okozzon problémát!

Kérlek titeket,segítsetek,adjatok valami használható tanácsot!Mit tegyek?Nagyon szeretem a férjem,még senkivel sem voltam rajta kívül,és tudom,hogy nagy bánatot okoznék neki,ha megtudná,hogy mit tettem.De ez az örökös pénztelenség és kilátástalanság felőröl mindkettőnket.

Köszi a válaszokat előre is!

25 éves nő


2010. nov. 16. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mennyiért vállalsz el??
2010. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Ha belemegyek,azt jelenti,hogy prostituálom magam!Hogy fogok így az emberek szemébe nézni??"


Hát úgy fogsz a szemükbe nézni, ahogy a hirdetést is feladtad.


"Nagyon szeretem a férjem,még senkivel sem voltam rajta kívül,és tudom,hogy nagy bánatot okoznék neki,ha megtudná,hogy mit tettem."


Mi adjunk tanácsot? Azt csak te tudod, hogy a férjed fontosabb, vagy hogy van-e pénzed új cipőre. Ezt a helyedben más nem fogja tudni eldönteni.

2010. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hát mélységesen együtt érzek veled.

én normálisan kerestem irodai munkát, tegnap behívtak interjúra, ahol minden szépen és jól hangzott, valószínűleg megtetszettem, mert ma visszahívtak, hogy elmondják, hogy konkrétan arról lenne szó, hogy a főnökkel kell d.gni, tenni-venni magam mindenkinek, stb.

persze a mézesmadzag k.rvára el van húzva, én most tartok ott hogy szeretnék elköltözni otthnról és önálló életet élni, az ottani fizetési feltételekkel 1-2 éven belül akár lakást is vehetnék, nem kéne szórakozni az albérlettel..

nem mondtam még ki a nemet, mert azt hittem le tudom nyelni a keserű pirulát, kikapcsolni az agyam és a lelkiismeretem, de nem.

nekem még az sincs ott, hogy férjem vagy komoly kapcsolatom lenne, hiszen csak néhány hete kezdődött egy új kapcsolatom.

de nem, én nem vagyok képes az államig érő potrohos ősz vénemberrel dugni. nem, nem, és nem. várok a csodára..

2010. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ennyit a nőkről... nem véletlenül nézik le őket. Tudod, mindig van megoldás. Ha olyan helyen laksz, ahol rossz a munkahelyzet, válts! Ahol én dolgozom (nyugati határszél), eljárnak a keleti határszélről is dolgozni, és nem álommelóba, 4 műszakba 84-85 ezerért, és megteszik, mert egyelőre nincs jobb. Meg akarod magyarázni, hogy semmi más nincs, mint a prostitúció? Elhiszem, hogy könnyebb b*szni és pénzt kapni érte, miért melózni 8-12 órában, és jobban is fizetnek... De ha van lelked, annak nem mindegy ám!

Mondj más érvet a k*rvaság mellett, de azt ne, hogy mert nincs más! Akkor igen sok k*rva lenne, pedig így is van elég.

Egy cipőért eladod a tested... grat! Az ilyen nőket le kell köpni!

21L

2010. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ma 10:34


Egyetértek arról, amit a prostitúcióról írtál, de:


Kérlek, ne vágd mások fejéhez, hogy "Válts lakóhelyet". Tudod, ha ez ilyen egyszerű lenne, az ország legnagyobb részén már csak idős és magatehetetlen emberek élnének, mert mindenki, aki dolgozni akar, elköltözött volna.

2010. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pedig tudod, mennyien mennek el egy munka miatt több 100 km-re? ismerek egy lányt, 18 évesen ment el 450 km távolságra dolgozni. Mert ahol élt, ott nem volt munkalehetőség. Ő is ment volna k*rvának?
2010. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!