Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zúgjak bele és vállaljam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zúgjak bele és vállaljam a következményeit, vagy kezeljem barátként a párkapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Járok egy sráccal már 1 hónapja, és az érzéseim elég kuszák. Még a járásunk előtt jártunk egy hétig, de kidobott, mert még nem volt túl az előző bnőjén. Én azt hiszem ezt még azóta sem tudtam kiheverni, mert nagyon nagy fájdalmat okozott... Azóta nem zúgtam bele annyira, hogy ilyen nagy fájdalmat okozhasson. Próbálom úgy kezelni az érzéseimet, hogy ha esetleg megint kidobna, akkor az ne fájjon, mert nem bírnám ki m mégegyszer azt a nagy fájdalmat, csalódottságot. Tehát most már 1 hónapja úgy járunk, hogy nem érzek iránta szerelmet, de rájöttem, hogy így nincs semmi értelme. Én szerelmes akarok lenni. Csak félek a fájdalomtól.:S Kockáztassak?

16/L


2010. febr. 3. 17:55
 1/1 Kankalin ***** válasza:
Igen. És ha esetleg mégsem jönne össze akkor köszönd meg azt az időszakot amikor boldog voltál és örülj, hogy átéltél egy csodálatos érzést. De reméljük, hogy most sikerül! :)
2010. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!