Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, vállaljam be ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vállaljam be ezt a "melót"?

Figyelt kérdés

Boldog kapcsolatban élek a párommal(férjemmel)már 5 éve.Jelenleg állást keresek magamnak,de nem könnyű,kisvárosban élek.Nagyon sokszor elkeseredek a kilátástalanság miatt.Most csak a férjem dolgozik,én munkanélkülit kapok,minden fillért be kell osztanunk.

Tegnap,a sokadik elutasítás után feladtam egy olyan hirdetést,hogy mindent vállalok,értitek?Erre ma kaptam több ajánlatot.A munkáltatók nem vesznek komolyan,de úgy látszik,szexre még jó vagyok...

Nagyon nagy dilemmában vagyok,egyrészt kell a pénz,másrészt visszariadok tőle,hogy ilyen áron szerezzem meg.Ha belemegyek,azt jelenti,hogy prostituálom magam!Hogy fogok így az emberek szemébe nézni??

Félek attól is,mi van,ha kihasználnak,sose lehet tudni.Taszít a gondolat,hogy eladjam magam,de tényleg minden fillér jól jönne most,és nem luxusdolgokat szeretnénk,csak szimplán megélni,hogy pl.egy cipő megvásárlása ne okozzon problémát!

Kérlek titeket,segítsetek,adjatok valami használható tanácsot!Mit tegyek?Nagyon szeretem a férjem,még senkivel sem voltam rajta kívül,és tudom,hogy nagy bánatot okoznék neki,ha megtudná,hogy mit tettem.De ez az örökös pénztelenség és kilátástalanság felőröl mindkettőnket.

Köszi a válaszokat előre is!

25 éves nő


2010. nov. 16. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hogy nagy bánatot okoznál? Szerintem ezt a leginkább úriember diplomaták sem fogalmaznák meg ennyire enyhén.


Szerintem jobb, ha nem teregeted ki a férjedne, még azt sem, hogy egyáltalán a gondolat szintjén felvetődött ez benned.


Az emberi kapcsolatok nem mérhetők pénzzel, és nem is felcserélhetőek azzal.


Megértem, hogy a munkanélküliség, a kilátástalanság leépíti az embert, de én férfiként sem gondolnék soha arra, hogy pénzért szexet.

2010. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon szar helyzet van a mai világban!A pénz az nagy Úr, sajnos mindent megtesz érte az ember! Figyelj! Nem mondom hogy tedd meg,de ha belegondolsz, sokszor a pénztelenség miatt hamarabb megy tönkre egy kapcsolat, mint a megcsalás miatt! És egyébként sem a lelkedet adod el.. :S Szóval ugyanúgy fogod szeretni a Férjedet, vagy esetleg jobban is. Bár az már csak bűntudat! Ha elég erősnek érzed magad hozzá, próbáld ki... Ha nem megy, nem megy! De mit fogsz neki mondani, honnan van pénzed?
2010. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ne hallgass a másodikra! De tényleg, na. Legyen benned önbecsülés. Az ember nem adja áruba a testét, amíg van kire támaszkodnia.
2010. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Semmiképpen ne vállalj el ilyen jellegű munkát.Nem szabad.Tudom hogy fontos a pénz meg minden de van tőle fontosabb.A FÉRJED!!!

Inkább legyél szegény és legyél vele minthogy elhagyjon-e miatt.

Munka ügyben meg nem tudhatod, hogy mikor lesz valami neked való állás.Keresgélj tovább biztos hogy találsz valamit, ha mást nem takarítást.Majd utána lesz jobb is hidd el.Sok sikert hozzá és még több kitartást kívánok neked.De NE VÁLLALD EL.Hiszen ez sértené az önbecsülésedet is.És egész életedben bánnád.Hidd el.

2010. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Szia.Szerintem ne menj bele ebbe a dologba!!!Tudom,hogy nincs meló,visszautasítások,stb,mert énis így vagyok vele.

Ha szereted a párod,akkor nem fogsz mással lefeküdni,főleg nem egy olyannal akit nem ismersz!Felejtsd el ezt a dolgot,én azt ajánlom neked.Sajnállak ez miatt,de nem lehetsz azért k*rva,mert kell a pénz...elhiszem,hogy kell,mert a mai világba ha valakinek nincs pénze,attól az ember egyenesen megtud őrülni!!Énis így vagyok vele.:( De ilyenekre nem is gondoltam SOHA,hogy más f*sz alá fekszem pénzért!Mert énis párkapcsolatban élek,szeretem a párom!Ne tedd meg!...szerintem!Amúgymeg,ezt neked kell elöntened.

Sok sikert kívánok neked az életben!!!Üdv.

2010. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

én felvágnám az ereim ha ilyet csinálna velem a barátnőm 5 év után.... ez 100%... ha megteszed akkor jó hülye vagy már bocs... jó tudom kell a pénz mi se élünk valami jól ez érthető de.. akkor is keres valami normális melót... ne főállású k*rva legyél...

17/f

2010. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
azt hiszem, én szembeköpném reggel a tükröt, ha ilyeneken gondolkodnék
2010. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ne add el az önbecsülésed,már az sem normális ha azon gondolkozol hogy bevállalod:S Ha szereti az ember a párját ilyen nem fordul meg a fejében még ha nagy szegénységben is élnek!!Mi sem vagyunk gazdagok a szüleimet is én tartom el de soha nem adnám el a testem,inkább gürizek!
2010. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon szorult helyzetbe vagy. Szerintem keresgelj meg mert hogy eladd magada nagyon megalazo lenne. Hogy neznel tukorbe minden reggel? De ha nem talalsz semit 1 ido utan es mar nagyon nagy szukseg van a penzre akkor esetleg probald meg ha kepes vagy ra, de akkor sem a sarokra allj ki mert az mar nagyon szanalmas...remelem sikerul tullepned ezt..
2010. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
áhh.nehogy elvállald mindenki tudja,hogy nehéz megélni stb be kell osztani a pénzt.Férjedse örülne neki sőttt ha barátom mondana ilyet tuti elhagynám.Este befeküdne mellém és tudnám hogy kb 1 2 órával ezelőtt együtt volt több nővel is akár el kapna valami hányinger.ilyen mélyre ne süllyedj le!!!!
2010. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!