Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátnőm? F/19

Figyelt kérdés
Barátőm L/18 és folyton azt kiabálja hogy : bánj el vele, bánj el vele, bánj el vele ! o.O de mindenre :S pl. ma mondtam neki hogy holnap nagydogám lesz , és erre elkezdte kiabálni hogy bánj el vele, bánj el vele, bánj el vele, kérdeztem hogy mi a baja? de csak azt mondta hogy ezt azért csinálja mert ez a divat és szerinte ez vicces :S szerintem nem. szerinted?
2010. nov. 16. 14:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
bánj el vele, bánj el vele, bánj el vele !
2010. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Bánj el a barátnőddel, utána nem fogja ezt mondani.
2010. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
rákérdeztem még délután, nekem azt mondta hogy az egyik sorozatban látta, ott vmilyen tinicsaj mindig ezt mondogatta meg közben táncolt ha valami rossz történt vele, vagy lecseszte valaki meg ilyenek... többre nem emlékszem :S mostmár táncol is hozzá :/
2010. nov. 16. 23:06
 14/23 anonim ***** válasza:

Eskü, ez a legpoénosabb kérdés, amit eddig olvastam....már 5 perce ezen vigyorgok és persze elképzeltem, amint kiabál,hogy bánj el vele-bánj el vele-bánj el vele! :)) úúúúúriiiisteeeen :)) és még táncol is :)) hát ez nagyon nagy :))


U.I.: bánj el vele:))

2010. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 :D:D ***** válasza:
szerintem normalis:).nalunk is volt egy olyan divat h minden szo,vagy mondat vegere odateszik h az az tee!!!!.
2010. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
bocs h ezt mondom,de elég nagy gyökér bnőd van:Dxd
2010. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én általában magamnak találok ki új szövegeket és azokat más veszi át...De én biztos nem lennék ilyen sutyó
2010. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Volt egy nó akit buliba szedtem fel.. kimentem mondom kicsomagolom...erre azt mondja: ugye nem zavar ha mekegek közbe... :O ....kib@szott kecskék....hozzáteszem el is ment a kedvem abba a pillanatba...
2010. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
szerintem bánj el a csajoddal :D
2010. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem msn-en az egyik csaj ismerősömnek mindig ez volt a dumájra mindenre " Jó már nekem" vagyis Saját magára mondja. Nagyon idegesített már és kezd uncsi lenni az ilyesmi idiótasága. Szerintem faszhiány. Amúgy az illetőt csajt Bettinek hívják.
2010. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!