Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátnőm? F/19

Figyelt kérdés
Barátőm L/18 és folyton azt kiabálja hogy : bánj el vele, bánj el vele, bánj el vele ! o.O de mindenre :S pl. ma mondtam neki hogy holnap nagydogám lesz , és erre elkezdte kiabálni hogy bánj el vele, bánj el vele, bánj el vele, kérdeztem hogy mi a baja? de csak azt mondta hogy ezt azért csinálja mert ez a divat és szerinte ez vicces :S szerintem nem. szerinted?
2010. nov. 16. 14:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
18 évesen lehetne több esze.
2010. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ő egyébként nagyon vicces, ezért is szeretem nagyon, bármikor meg tud nevettetni :) persze komoly is tud lenni, de ezt a mostanit így nem értem S:
2010. nov. 16. 14:05
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, és nem vicces

de

ezt vele kellene megbeszélned

2010. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kerdesedre a valaszom - pusztan a sztori tudataban - az, h nem normalis...surgosen beszelj a fejevel h ez nem vicces...
2010. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
szerintem debil szegény :S
2010. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem vicces szerintem sem. Nyugi, majd megunja. Én régen mindig azt kérdeztem, hogy "te meg mirűűű beszééész?"

Én is kinőttem azt az őrületet. Nála is el fog múlni.

2010. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Gyerek még... legalábbis néha, amikor épp nem komoly :)

Egyébként ha divatból csinálja, mit aggódsz? Nem igazán hordoz magában klasszikus elévülhetetlen értékeket ez a hóbort, szóval kb. 1 hetet adok neki, és már nem lesz divat. Annyit meg- ha egyébként jó fej- bírjál ki!

Vagy addig találj ki te is valamit, amivel az idegeire mész, hátha felgyorsítod a folyamatot. :)

2010. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Na most lehültem,hogy van ilyen? :O
2010. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is lehültem.:) xD

Mert még ha más élethelyzetbe ordibálná ezt,azt mondom okés,de arra hogy te nagydogát írsz,hát nem tudom.

Mond neki h ezt nem vicces,fejezze be,vagy vicceskedjen ezzel a barátnőivel.

Én meghülyülnék. :D

2010. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 199303 ***** válasza:
100%
hát ez durva:D én aszem megbolondulnék ha a barátom is ezt csinálná:D miota csinálja ezt bnöd?
2010. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!