Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem kötődnék úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem kötődnék úgy hozzá, sikerülne túltennem magam rajta?

Figyelt kérdés

Már lassan féléve hogy szakítottunk a volt barátommal. Akkor nagyon pocsékul éreztem magam, mert elég sokáig együtt voltunk, sőt, együtt is éltünk.

Szóval a szakítás óta mindent megtettem ami tőlem telt, hogy túltegyem magam a dolgon, ami, azt hiszem 90%ban sikerült is. Még mindig fáj néha, ha eszembe jut... de már arra is gondoltam, hogy talán azért, mert még mindig van egy dolog ami hozzá köt. A szex. Ő vette el a szüzességem, szakítás óta sem voltam senki mással.

Szerintetek ha megtörténne mással, végleg el tudnám szakítani magam tőle?


2010. nov. 16. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó módszer. Ugyanis, ha el akarod felejteni, az önmagadban kell megoldanod, nem arra várni, hogy majd más elfeledteti őt. Mással való kapcsoletteremtés elterelheti a gondolataidat, de ilyenbe kizárólag akkor menj bele, ha azt a másik fiút akarod, és tudod, hogy a kapcsoaltteremtés, még csak is részben sem azért történik, hogy segítsen elfelejteni a volt barátodat.
2010. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezen múlna. Nem a szex miatt nem tudsz tőle elszakadni, hanem mert folyton rágondolsz. Keress egy partnert akivel jól elvagy, és nem fog olyan sűrűn eszedbe jutni az exed...de nem a szex a megoldás...
2010. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze nem arra gondoltam, hogy csak emiatt ágybabújjak valakivel... Távol áll tőlem az ilyesmi. Nemhiába csak vele voltam eddig:)

Viszont most megismertem egy srácot, nagyon helyes és aranyos, nagyon jól elvagyunk. Már most, pedig alig ismerem, bevezetett egy számomra teljesen új világba, és úgy érzem bele tudnék szeretni. És utána...

Persze ez még a jövő zenéje. De kíváncsi vagyok a véleményekre evvel kapcsolatban:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. nov. 16. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül is sikerülni fog, ne félj. Az érzés a végén teljesen elhalványul, szinte már nem is fogsz rá gondolni. Csak légy türelmes. :)
2010. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És nem gondolok rá folyton..

Tény, hogy néhány hete még így volt, de azóta sok minden történt, és ha eszembe is jut, csak negatívumként tudok rá gondolni, és arra, hogy mennyi jó dolog történt velem, mióta vége lett:) Végülis hálás kéne legyek neki, hogy ennyire megváltozott azóta az életem. Jó irányban:)

2010. nov. 16. 10:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ez nem összekötő kapocs, két ember között?
2010. nov. 16. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a legjobb felejtés egy másik partner. Mert ez amiben vagy ez az Első Nagy Szerelem. De kapcsolódj ki és keres valakit. Mindenki más az ágyban. És ezt megkel tapasztalnod. Nem ugy értem hogy légy qrva hanem csak élj kicsit tapasztalj és meglátot jobb lesz. A 90%-bol 100% lesz.

29/F

2010. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor van Második Nagy Szerelem is? Ésatöbbi?

Mert tény, hogy volt már néhány barátom, de mindig tisztában voltam az érzelmeimmel velük kapcsolatban. Soha nem voltam szerelmes azelőtt, csak most, utoljára, és ezen is csodálkozom, hogy egyáltalán összejött..

2010. nov. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!