Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TirpiTörpi kérdése:

Szerintetek sikerülne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon bejön. Nem az iskola vagánya, de én se vagyok az. Szerintem látja rajtam hogy bejön nekem, de lehet hogy nem. Nem tudom hogy, hogy mondjam el neki! De olyat is hallottam, hogy nem szavakkal, hanem tettekkel kell megmutatni. Igaz ez? Sikerülni meghódítanom? Egy szerelmes lány!
2011. márc. 10. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Várj, megkeresem a jósgömbömet. Majd szólok ha megvan.
2011. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 viki.e ***** válasza:
mit gondolsz te bejössz neki? ismeritek egymást?
2011. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is, hány évesek vagytok és jelenleg milyen a kapcsolatotok (értem ez alatt, hogy osztálytársak vagytok, évfolyamtársak vagytok, egyik se, ismeritek egymást, nem ismeritek egymást, stb...)?
2011. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársak vagyunk, de hazafele egy buszon megyünk. Néha odajön hozzám, meg viccelődik. Van olyanja amikor szállok lefele oda szól hogy szia szerelmem. De ezeket nem hiszem hogy komolyan mondja!! :(
2011. márc. 12. 09:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Am 14 éves lány vagyok!
2011. márc. 12. 09:05
 6/7 viki.e ***** válasza:
szerintem ebböl amit elmondtál majdnem egyértelmű hogy télleg többet érez mint barátság ...
2011. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem, hogy sikerül:)♥
2011. márc. 21. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!