Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy a leggyorsabb túltennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a leggyorsabb túltennem magam?

Figyelt kérdés
Nem tudtam megbecsülni Őt(vannak gátlásos problémáim mind1),most pedig rossz,hogy Más megadja Neki a törődést,Hozzáér,Csókolhatja,védheti,mindent megadhat,amire képtelen voltam.
2011. júl. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
így jártál. Ne érdeklődj utána többet. Keress mást. Most már hiába sajnálkozol.
2011. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az,de abnormális vagyok,és nem tudok csajozni,ismerkedni...
2011. júl. 23. 16:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érdeklődök utána,de megesz a saját bosszankoddásom
2011. júl. 23. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire gáznak érzed a dolgokat magaddal akkor menj el egy pszihológushoz. Nem szégyen az és nem feltétlenül azt jelenti, hogy beteg vagy. Mondjuk az is fontos, hogy mennyi idős vagy. Fiatalabbak gyakrabban érzik azt, hogy valami nincs rendben velük. Ha fiatal vagy akkor próbáld növelni az önbizalmad, sportolj, járj el többet a barátaiddal, bulizz stb..
2011. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek az emberek,nincsenek barátaim
2011. júl. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!