Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esélye van egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélye van egy ilyen fiúnak a lányoknál?

Figyelt kérdés
175 cm 60kg, rövid haj, ruha általában: póló,farmer,cipő,bőrdzseki. Rövid haj, arc nem annyira jó. Jól focizik, nincs cigi, drogok stb. néha piálok. Vicces, beszólógatós (csak ha oka van rá), rossz tanuló, fél város, van aki a halálba kivánja, van aki szereti, roszfiúkkal lóg, lányoknál nagyon rámenős. Csak a jó nőkre hajt rá, de mégse talált eddig barátnőt.
2010. nov. 15. 22:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

nem feltétlen magas festék- és szilikontartalmú nőket értem, nem olyan nagyok az elvárásaim arca legyen szép, meg alap hogy ne legyen dagadt, sajnos termetemből adódóan sok csaj magasabb mint én és aki nagyon alacsony az meg nekem nem jó tehát szűkíti a kört.

nem kétségbeesett ,mert ha látom h nem jövök be a csajnak nem erőltetem, kis termetet ellensúlyozni hát nem vagyok kövér, gyúrok de az nem látszik annyira mint aki szedi a mindenféle cuccot és én nem fogok semmit szedni

2010. nov. 16. 15:32
 12/18 anonim ***** válasza:

hát nem semmi.

az gáz ha szar tanuló vagy azért tanuljálmár annyira hogy gy jó szakmád legyen vagy fősuli vagy valami.


jól focizik szerindtem ez mellékes nem azért fog veled járni mert focizol


nem cigizel sztem az jó pont annál aki nem cigizik aki meg cigizik az meg nem szereti ha beleszolnak neki hogy te ne cigizzél mert énse cigizek


ez a halálba kinválak emg szeretlek ez kicsit gáz

mert ha akire épp nyomulnál és hallaná az infoakt hogy azt a gyereket utálom ilyen köcsög amolyan nem hiszem hogy szivesen járnának veled.


rosszfiúkkal lógni ez kicsit olyan mintha annyira menő lenne vagy mittudom én szerindtem inkább ciki


lányoknál nagyon rámenős az gáz ne nyomuljál annyira


csak jó nőkre hajt?na itt a baj előtte mérd fel magad és ugy válassz magadnak csajt

2010. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"arca legyen szép, meg alap hogy ne legyen dagadt, sajnos termetemből adódóan sok csaj magasabb mint én és aki nagyon alacsony az meg nekem nem jó "


Legyen szép, vékon, ne túl alacsony, szóval tökéletes:) Te is ilyen tökéletes vagy? Csak külső dolgokról írtál, az agya meg a tulajdonságai semmit nem számítanak?

2010. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Rosszfiúkkal lóg, rossz tanuló. Nálam pl. semmi esélyed nem lenne.
2010. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem akarok mindenkinek megfelelni
2010. nov. 16. 18:45
 16/18 anonim ***** válasza:
Lali te vagy az? :D
2010. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Talán változtass a személyiségeden, a stílusodon. Az ilyen fiúk általában az egyéjszakás kalandokat keresik. Ahhoz viszont jól is kell kinézni. Barátnőt pont azért nem fogsz találni, mert egy normális lány egyből látná, hogy nem sokra menne veled (rossz tanuló, rosszfiú, sokan a halálba kívánják -- nem valami erényes tulajdonságok).

Meg az is lehet hogy túl magasan van a mércéd. Lehet hogy van olyan lány akinek tetszel, csak ő a te listádon nem 10-es, hanem csak 6-os. Nézz körül jobban, és ne legyél bunkó és nagyon rámenős, az senkinek nem jön be.

2010. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem csak a 10es játszik, azokkal a lányokkal akikkel jóba vagyok mindegyiknek van pasija, egyéjszakásnak nem látom sok értelmét
2010. nov. 19. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!