Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélye van egy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy ronda pasinak a lányoknál, ha felvesz egy jó ruhát és befújja magát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyi. Elsőnek az arcot nézik, aztán a ruhát és illatot. Ne költs feleslegesen, inkább spórolj egy arcplasztikára.
2011. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Számomra, ha ronda vagy, de felveszel egy jó ruhát és befújod magad, akkor már "puccos ronda" leszel. Igaz, az öltözék sokat tesz a lattba, de nekem ha simán nem jössz be, akkor öltönybe sincs semmi esélyed.
2011. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
befújja magát rovarirtóval?
2011. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koldus ***** válasza:

A szépség szubjektív. Mindenkinek más tetszik.

Egy példa:

A mostani szépségkirálynő választáson a 2. és 3. helyezettet bottal nem piszkálnám meg olyan rondák voltak, de az első helyezett sem volt olyan hú de álom nő. Az ottani zsűrinek viszont ők 3-an voltak a legszebbek. Hát egészségükre xD

2011. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jajj.

Egy ronda pasinak csak abban az esetben van esélye nálam ha okos, rendes, kedves, udvarias, művelt, barátságos, toleráns... és hasonlók. A barátom is ilyen, nem érdekel hogy néz ki mert azt szeretem amilyen belül. De csupán parfümmel meg szép ruhákkal semmit nem érsz.

2011. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Több mint szakadtan. :D

Jó köcsög volt az első hozzászóló!

Amúgy elárulom senki sem tökéletes szóval mindenki csúnya csak van aki jól rejtegeti! Lehet kompenzálni a dolgot sok mindennel. Például Izommal Ruhával Autóval Pénzel meg egy jó Kecóval. XD Hidd el ha ez mind megvan egy tételbe olyan nőd lehet szinte amilyet akarsz!

2011. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A befújja magát helyett inkább fürdés....


Mindenkit szép, csak nem mindenkinek ugyanaz a szép. Te járnál csúnya lánnyal, ha szép a ruhája, és be van fújva?

2011. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy csomó ronda pasit látok, aki tetszik a csajoknak, de szerintem csak az bennük a jó (mármint az tetszik a csajoknak bennük), h divatos a ruhájuk meg a hajuk...
2011. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy befújja magát?:P Normálisan zuhanyozzon minden nap, a borotválkozás nem szükségszerű, szexi egy kis borosta.:) Aztán parfüm a douglas-ból!!!!:)Jah és az öltözködés is fontos, de magadért, és ne másért válassz "menő" rucit, de persze az sose baj, ha divatosan öltözöl. Irány a converse bolt, vagy pull and bear, mango stb. Ha nincs pénzed inkább turizz, mint a kínai... az nagyon ratyi, de persze ízlések, és pofonok.

21/L

2011. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem volt egy srác, aki nem tetszett de a parfüm.....

kint dolgoztam egy bárban, mindig bejárt hozzám, jó volt hozzá bújni, alig beszélgettünk, de mindenki azt hitte járunk, és egyszerűen elszállt az agyam amikor az illatát éreztem!!

addig nem tudtam, hogy ilyen létezik!!!!

hát el sem hittem volna!!!!

2011. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!