Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem macsó rosszfiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem macsó rosszfiú az ember, akkor már nincs is semmi esélye a lányoknál?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Ez butaság. Az én párom a földön a legjobb ember. Se nem macsó, se nem rosszfiú. Mégcsak nem is A LEGHELYESEBB fiú az egész világon. Pusztán a szíve úgy a helyén van, ahogy kell.
2009. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyet értek az előttem szólóval!
2009. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
ez egyáltalán nem igaz ;)
2009. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Ez egyáltalán nincs így! Én ki nem állhatom a macsó, rámenős pasikat, még beszélgetés szintjén se, kerülöm az ilyeneket, mint a pestist. Nekem nagyon édes, kedves barátom van, imádom őt, pedig elég szépnek mondanak, mégse bukok a nagymenő pasikra.
2009. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se igaz! Az en parom se macho, hanem inkabb egy nagy macko! De nagyon aranyos!

Soha nem vonzott a macho tipus!

2009. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki komoly párban gondolkodik, éppen a macsó rosszfiúkat kerüli. Aki meg olyan, az őket keresi. Én azt ajánlom, ne akarj rájuk hasonlítani!
2009. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
amugy nem értm hogy ezeket mér kell lepontozni.... :D pf
2009. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
A bombázó nőknél nincs, de talán még az átlagosaknál se a tizenéves korosztályban. Ez van, a nőknek az kell hogy leszard őket.
2009. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
az én pasim egy teljesen átlagos férfi,és pont ezért ez butaság az én párom egyáltaán nem macho de örületn aranyos és kedves és az a fontos nem az h h néz ki
2009. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, én ki nem állhatom a macsókat. Nálam azoknak nincs esélyük. Ki nem állhatom a lekezelő, rámenős stílust.
2009. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!