Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be lehet így jönni egy lánynak? Szőke/és haj! Kék szem! Kb 165 cm magasság! Mennyire van esélye az ilyen fiúnak a lányoknál?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Köszönöm!
2010. szept. 29. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Százalékban óhajtod a választ? Mert azzal itt senki sem fog tudni szolgálni...
2010. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1,23%, elég alacsony vagy.
2010. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Be lehet jonni" :D
2010. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy így mennyire van esélye a fiúknak a lányoknál? nem százalékban értem!
2010. szept. 29. 18:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy, én is ennyi vagyok, nekem nálam magasabb fiú kell.
2010. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hozzám alacsony lennél (170 vagyok), de miért ne lehetne esélyed lányoknál? Úgysem az fog számítani, hogy szőke hajad van vagy kék szemed. Legyél nyitott, kedves, figyelmes, humoros, öltözködj igényesen. Biztos, meg fogsz tetszeni valakinek. Ne aggódj.

2010. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok! Néha már olyan gondolataim vannak, hogy azért sem éri meg kezdeményzeni, mert a lány vagy elhajt, vagy leblokkolok és nem tudok hírtelen mit mondani! ezek miatt amiket felsoroltam
2010. szept. 29. 18:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Pont a legfontosabbakat felejtetted ki, súly és kor. Szerintem egyébként túl alacsony vagy a kroodhoz képest, de egy próbát megér.
2010. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok lánynak kifejezetten tetszik a kék szem, szőke haj. De úgysem ez lesz a döntő egy párkapcsolatban. Amúgy meg gyakorlat teszi a mestert, nyugodtan kezdeményezz. Persze ne nyomulj, hanem normálisan hívd meg valahova, beszélgess az illetővel. Amúgy még simán nőhetsz. Sok fiú ismerősöm 17-18 éves korában nőtt hirtelen és most 190 centi magasak. Meg elég sok alacsony lány van.
2010. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél leírás alapján. ;) mmint szőke haj, kékszem.:DD

16/L, 166 cm. ;)

2010. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!