Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be lehet így jönni egy lánynak? Szőke/és haj! Kék szem! Kb 165 cm magasság! Mennyire van esélye az ilyen fiúnak a lányoknál?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Köszönöm!
2010. szept. 29. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

butaság

miért ne tetszhetnél egy lánynak


képet tegyél be magadról, és megmondjuk :)

2010. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a kék szem, ugyebár. Én se vagyok magasabb nálad, sőt alacsonyabb vagyok.

Aki írta, hogy sok alacsony lány van, annak igaza van. :)

Majd csak találsz valakit, akinek bejössz. :) Szorítok! ;D

Lassan 16/L :)

2010. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségeteket! :) Bár nem rossz ötlet, hogy rakjak be magamról képet ,ha olyan lenne az oldal akkor már megtettem volna! :) Köszönöm! :)
2010. szept. 29. 21:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi a legrosszabb abban? Hogy esetleg rád bukkan egy ismerős?

Küldheted ám priviben is. :D

2010. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Te most az egyik vagy a tegnapiak közül, vagyis válaszadók közül? :) ha igen akkor adj email-címet :)
2010. szept. 30. 17:43
 16/16 A kérdező kommentje:
ÉS KÜLDÖK KÉPET!
2010. szept. 30. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!