Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy új barátnőm (23 éves). A problémám az, hogy nekem minden kapcsolatom elején voltak szexuális problémáim (erekció hiány) aktus előtt, gondolom a stressz miatt. Volt hogy csak 3 hét "próbálkozás" után sikerült előszőr a szex. Elmondanátok a helyembe mindezt az új csajnak? Persze mindezt pár randival később mikor már jobban összecsiszolódtunk. De mi van, ha elmondom és nem tekint rám többé ugyanúgy, vagy nem fog férfinak tartani?


30/F


2010. nov. 15. 17:14
 1/8 Moszuke ***** válasza:

szerintem mond el. inkább ott égj be mint már az aktus előtt.

és ha elmondod nem fogsz ezen görcsölni.. és talán összejön elsőre is.

2010. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy picit empátiával gondol újra: ha te udvarolsz egy lánynak, és ő az első 3 hétben nem nedvesedne azért, mert meg kell szoknia veled a szexet, te ezért nem tartanád őt nőnek?
2010. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarnék erről beszélgetni. Majd az ágyban kiderül. Lehet, hogy nem is lesz ilyen problémád, ha meg mégis, hát majd ott, akkor beszélhetsz róla (ha akarsz)

Ha elmondod, úgy tűnik, hogy már előre magyarázkodsz. NE TEDD!

2010. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy hagyományos értelembe járunk és kb. 1 hónap után szexre kerül a sor, de hiába próbálkozunk 3 hétig semmi. Szóval nem a járás kezdetétől számítva 3 hét, hanem a bizonyos hónap után 3 hét. Tehát kb 2 hónap az együttlétig:)
2010. nov. 15. 17:25
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha az ágyban kezdem el magyarázni már lehet késő...Ő azt gondolja ez azért van, mert ő nem elég jó nekem + ha nem szólok előre, akkor hol az őszinteség, bizalom, tisztesség 3-as...Ez egy nehéz ügy.
2010. nov. 15. 17:29
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 17:23


Ebben semmi magyarázkodás sincsen.


Kérdező, ha emiatt bármi módon negatívan áll hozzád a lány, akkor nincs értelme együtt lennetek.

2010. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17:31 tehát te bátran odaállnál és elmondanád? F/L?
2010. nov. 15. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira bizalmas viszonyba kerülsz már vele, hogy ilyesmiről is beszélgettek, akkor mondd el neki. Bár én még fiatalabb vagyok, és úgy fogom fel, hogy nem szexelek olyannal, akibe nem vagyok szerelmes, és nem bízok meg benne 100%-ig, így nálam alap lenne, hogy már minden témában megnyíltunk egymásnak... Nálunk már a 2. hosszas beszélgetésünk alkalmával feljött a szex téma és én rákérdeztem a barátomnál, hogy szűz e még, aztán elmondtam neki, hogy én még az vagyok, és azt is tudta -már a randizós időszakban- hogy nem adom könnyen a szüzességem senkinek :$ Én örülnék neki, ha ennyire megbíznál bennem és elmondanád, sokkal inkább, minthogy az akció közben/ előtt derüljön ki. 20/L
2010. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!