Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? : D[sztemrövedles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? : D[sztemrövedleszezakérdés. ]

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és teccik egy 12 éves lány tudom ez hülyeségnek hangzik. mert ha mondjuk ti is látnátok akkor kinéznétek egy 17 évesnek kb. meg a viselkedése se olyan de nem ribancos meg nagyon érett a gondolkodása. még nem volt barátja de úgy veszem észre hogy én is tetszek neki.[most tudom mi lesz a véleményetek hogy pedofil vagyok pedig ha ismernétek a lányt akkor tudnátok hogy nem.:D]
2010. nov. 14. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked kishugkomplexusod van:DD
2010. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pedofil... :(
2010. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hiába, a törvény bünteti :)
2010. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bármennyire is érett, szerintem ne legyen 12 évesen barátja.. Szerintem 14-től. Esetleg.

.

14/L

2010. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért néz ki minden 12 éves kislány 17 évesnek? A tököm tele van. Ha mindegyik 17-nek néz ki, akkor az a normális, ne áltassuk már magunkat.

Ha egy 12 éves tetszik, akkor vállald be és ne magyarázkodj itt nekünk, hogy úgy néz ki, mint egy 17 éves. De azért kicsit sok még az 5 év.

2010. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

amugy 5 év az nemsok..csak nem ilyenkor :S

Szal szopacs, de nemfognak pedofilnak meg kishugkomplexusosnak se nézni (vagymi) ha igazat mondtál abban hogy ugy néz ki meg minden...

de pl. énis 17 vagyok és nemjárnék 12 évessel..


..de 8évessel igen :D ...najó csak hülyülök xD:P

2010. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
iegn télleg ugy nézki és én vállalom és egyáltalán nem magyarázkodtam csak sztem ugy értelmetlen lett volna a kérdés hogy 17 éves vagyok tetszik egy 12 éves lány szerintetek? mert ugy télleg pedofil lettem volna[nem mintha most nem az lennék.:D]
2010. nov. 14. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
dugd meg a kis tejfogast, aztán élvezd telibe az arcát!!! de képet készíts és told fel az excsajokra, napisz*rra, vagy esetleg a sunaszemlére! ^^
2010. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, sztem modoráld magad
2010. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem tök cuki :D


De várj még egy kicsit, mert lehet, hogy a lány még nem áll készen egy kapcsolatra.

2010. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!