Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem tudok elfelejteni egy pasit akárhogy is akarom nem megy !:(

Hiába járok el bulizni hiába vagyok a barátaimmal akkor is csak rá gondolok!:( Nem szoktam vele nap mint nap találkozni de amikor meglátom szabályosan rosszul érzem magam h miért más lány lehet vele és miért nem én?:(

Már vagy fél éve lesz hogy irtóra szerelmes vagyok belé :(Õ elég csúnyán átvert engem leku.vázott. stb de én ezek utána is csak vele szeretnék lenni!:( Tudom sokan hülyének néznek emiatt és már mondták is hogy 1000% többet érdemlek .

Jövõhéten lesz a szülinapja nem tudom felköszöntsem-e!Lehet lenézne engem,abban se vagyok biztos már h visszaírna a levelemre !A születésnapját vártam már hetek óta h hátha akkor beszélhetek vele újra !Nem tudom mit tegyek valaki segítsen !!


2010. nov. 14. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Anno nagyon szerettem valakit, talán még most is. Ő is bírt engem, egy ideig még felköszöntöttem, utána elfelejtettem és ez így van rendjén, ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2010. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne szolgálj rá a kurv@ jelzőre, hagyd a francba...
2010. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe ne is gondolj rá! tudom nehéz de inkább ne...
2010. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Ne alázd meg magad! Lábtörlőnek fog használni, max. jól megdug és ennyi. Ne keresd! 36/F
2010. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%-ban egyet értek az utolsó válaszolóval! Lehet pont akkor figyelne fel rád, ha nem foglalkoznál vele. Bár ha így bánt veled, szerintem még utána sem kéne törődnöd vele. Nem érdemli meg, ne alázkodj meg egy ilyen parasztnak. Élvezné hogy futsz utána, ne add meg neki ezt az örömöt!
2010. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes. Valahogyan el kellene felejtened őt. Tudom, hogy nehéz. De nincs más választásod. Sok sikert hozzá. Van még jó pár pasi a világon rajta kívül.
2010. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne.
2010. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne köszöntsd fel..... ezt mondta rólad...lehet, hogy még most is ezt gondolja...
2010. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!