Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntsem őket, vagy még...

Felköszöntsem őket, vagy még korai?

Figyelt kérdés

Barátom apukájának ma van a születésnapja, az anyukájának 26.-án lesz. 1,5 éve vagyok együtt a fiukkal, 7 hónapja ismerem személyesen a szülőket. Arra gondoltam sms-ben felköszöntöm őket, szerintetek ennyi idő után illik? Amúgy egy közösségi oldalon néztem meg, mikor van a születésnapjuk.


16L


2010. dec. 23. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már 7 hónapja együtt vagytok illene felhívnod őket!:)
2010. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ööö, a fiúval másfél éve járunk, de csak 7 hónappal ezelőtt voltam náluk először, akkor ismertem meg a szüleit.:) Kedves emberek, meg minden, csak nem tudom, hogy fel merjem-e köszönteni őket.xd Béna vagyok .___.
2010. dec. 23. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél bátorságot, ha ennyire félsz akkor írj 1 sms-t!:-) Mintha magamat látnám:D:D válaszoló voltam:) 24N
2010. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp köszöntsd fel őket, kedves gesztus:) irj nekik egy sms-t, vagy a közösségi oldalon egy kedves üzenetet, valami szebb online képeslappal.

Ha mész a barátodékhoz, azokon a napokon, amikor a szülinapok lesznek, akkor szóban köszöntsd fel őket, és ne menj üres kézzel. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de ha viszel egy pezsgőt, vagy egy doboz bonbont, az már éppen elég, és nagyon örülni fognak neki.

2010. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyikünk családjának sem jó az anyagi helyzete, így alkalmakkor csak felköszöntjük egymást. (nem veszünk semmit egymásnak) Akkor majd írok egy smst, csak most épp sírógörcsöm van. Kutyám nemrég ellett, és a 2 kölykét ma viszik el.:(
2010. dec. 23. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
egy sms-nek is nagyon fog örülni.tapasztalat :) én mondjuk névnapra küldtem egy kis versikével és nagyon örült neki.
2010. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én valószínűleg annyit fogok, hogy "Boldog születésnapot kívánok!:)" Ez is bőven elég szerintem.
2010. dec. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!