Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Tudtok segíteni? ,na az a helyzet, hogy egy lánnyal össze barátkoztam,és hát úgy nézki hogy nagyon jó barátok lettünk,sőt mondhatom azt is hogy legjobb barátok.....és hát én kezdek többet érezni iránta,és én azthittem hogy felém is van valami "vonzalom",hogy nem csak barát -.-, tökre bele zúgtam emg minden,annyira jó vele lenni...,és a nagy koppanás hogy,elmondta nekem hogy párnapja megismerkedett egy sráccal és hát úgynézki hogy járnak,mikor ezt mondta nekem annyira rosszul esett.... és most nemtom hogy fogom ezt bírni....,nincs is kedvem ez miatt most beszélni,meg találkozni se vele :S , tudnátok segíteni hogy mit csináljak? :(( ??
2010. nov. 14. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd békén ha boldog a másik sráccal :/
2010. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de aztmondja hogy én vagyok a legjobb barátja -.- úúú olyan szar ez a helyzet... :/
2010. nov. 14. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont.

Hagyd békén ha látod, hogy Boldog Vele.

Meg ha már "legjobb" barátok vagytok akkor kb. már vesztett ügyed lenne mert azt fogja mondani h ne áldozzatok fel egy ilyen jó barátságot stb....

2010. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte.
2010. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

velem is teljesen ugyanez a helyzet...én beleestem neki meg most lett csaja. tiszta depis leszek ettől

15/L

2010. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is totál készen lettem ,és a legrosszab hogy folyamatosan a csáveszről beszél ,nem bírom már....
2010. nov. 14. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
küldtem e-mail. de ide is kiírom. ha gondolod beszélhetnénk erről, mert nálam is ez a helyzet. csak csaj vok
2010. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!