Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonya volt, nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonya volt, nem szerelmes belém, de maradni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemnek 7 év után volt egy 5 hónapos viszonya egy kolleganőjével. Állítása szerint beleszeretett, mégis velem ill. 2 kisgyerekünkkel akar maradni. A csaj férje rájött, ők válnak........

Párom azt mondta vége van köztük, de néha sms-eznek.....


Bízhatok benne? Vagy csak bolondnak néz, amiért megbocsátottam?


2009. jan. 11. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy ne sms-ezzen a lánnyal,ha meg akarod tartani /és ha ő is veletek akar maradni/.Próbáld meg visszahódítani, higy hibázni lehet,emberek vagyunk,viszont változni is.Ha meg megneszeled hogy megint félre megy,akkor hagyd ott! Szerintem most belefér, hogy kicsit utánanézz a szabadidejének,de ne a háta mögött,hanme "számoltatsd el".Ha nem tűri,mutatsd neki az ajtót,hisz Te vagy a megalázott,megcsalt. Idővel pedig a sebek begyógyulnak...
2009. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Örülök,hogy most minden rendben van a házasságotokkal,de nem is tudom,nekem valamiért olyan érzésem van,hogy a férjed nem mond igazat...Úgyértem 5 hónapon keresztül titkolta,hogy van kapcsolata,sőt még szerelmes is a másik nőbe.

Tudom,hogy nem vagyunk egyformák,valaki tovább tudja folytatni a házaséletet,kapcsolatot,és van aki nem.

Én biztosan nem folytatnám,mert ha engem a férjem hónapokon keresztül csalna,akkor nem mellettem van a helye.Én becsapva és megalázva érezném magam!

A férjed most biztosan megígér mindent,megmutatja,hogy ő a legjobb apa,a legjobb társ....számomra csak az a kérdés,hogy addig ameddig ismét szerelmes nem lesz?

Vagy amíg ki nem békül a kolléganőjével,esetleg ismét titokban???


Bárhogyan is döntesz,minden jót kívánok neked!

2009. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!