Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonya volt, nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonya volt, nem szerelmes belém, de maradni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemnek 7 év után volt egy 5 hónapos viszonya egy kolleganőjével. Állítása szerint beleszeretett, mégis velem ill. 2 kisgyerekünkkel akar maradni. A csaj férje rájött, ők válnak........

Párom azt mondta vége van köztük, de néha sms-eznek.....


Bízhatok benne? Vagy csak bolondnak néz, amiért megbocsátottam?


2009. jan. 11. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem bíznék. Ha 1x megcsalt, megteheti máskor is, lehet, hogy nem azzal a nővel, de megcsalhat.
2009. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a házasságnak igazából vége van. Most már csak azt kell mérlegelned, hogy mi a legjobb a gyerekeknek és mi a legjobb neked. A férjeddel boldogtalan leszel. Az egy dolog, hogyy már nem szerelmes beléd, de nagyon kevés ember szerelmes még a párjába 7 év után. Attól még szerethet és tisztelhet. Bár ha megcsalt, akkor baromira nem tisztel. Ez a te döntésed. Remélem, minden jól alakul majd.
2009. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


Igazából azt mondja szeret, nem szerelemmel, bánja nagyon, és velem akar maradni, nem csak a kicsik miatt, hanem miattam is!

2009. jan. 11. 12:56
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ráadául nem egy éjszakáig tartott,hanem 5 hónapig! Szerintem hagyd ott,kezdj új életet,ez nem lehetetlenség! És a gyerekeknek is jobb lesz,ha nem utálkodás közt nőnek fel.
2009. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
szerintem probaljatok megoldani ha nem masert akkor a 2 gyerekert!meg adj neki 1 esejt es ha nem jon ossze akkor vajatok el
2009. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor a férfi sok mindent tud mondani,persze én se tudhatom,hogy mi az igazság. Nem Lehet,hogy neki jó a biztonság,hogy valaki mos,főz,takarít rá,vagy egyéb hátsó szándékok miatt akar veled maradni?
2009. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki csomagolni. Nekem nem kéne, hogy a férjem kényelemből maradjon velem, közben meg hülyének nézzen.
2009. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
szerintem nem biztos, hogy a férjed rosszindulatú. egyszerűen beleszertett valaki másba. egy ideig játszhatják azt, hogy csak msn-eznek, de ha tulajdonképpen tartják a akapcsoltatot és hiányoznak egymásnak, valamikor újra találkozni fognak. szerintem ne úgy bocsásd meg azt a dolgot, hogy teljesen visszafogadod, hanem úgy, hogy maradjatok meg egy családnak. úgy, hogy a gyerekeket ez minél kevésbé érintse. tehát a házzaságnak, kettőtönek vége, de esetleg, ha a férjed tette ellenére egy jó ember, és ti jól kijöttök egymással, akkor meg kell próbálni a lehető legnormálisabb viszonyt fenntartani, függetlenül attól, hogy ő másba szerelmes és mással van. persze ez akkor lehetséges csak, ha már te sem vagy szerelmes és egyszerűen ettől függően átalakul az életetek. én elég fiatal vagyok még(20), csak elvált szülők gyerekeként annyit mondhatok, hogy az a lehető legrosszabb, ha veszekedtek és feszült otthon a hangulat. ennél még a válás, szétköltözés is jobb, ha a gyerekek mindkét szülővel tudnak lenni elget. ez neked biztosan rosszul esik, csak szerintem első a gyerek.
2009. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem szerelmes beléd, akkor semmi értelme... a kicsik miatt viszont jobb, ha együtt maradtok (ha nem veszekedtek folyamatosan).
2009. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem veszekszünk, mindent teljesen békésen megbeszéltünk. És a szeretet megvan.A gyerekeket imádja, a szex is rendben.......... Párom állítása szerint a csaj küldött sms-t ő válaszolt, de megmondta, hogy nem akarja folytatni.
2009. jan. 11. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!