Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen testtel megtarthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen testtel megtarthatok egy férfit?

Figyelt kérdés

20 évesen elég gyerekes alkatom van. Nem tudok mit csinálni vele, ilyen géneket örököltem. Vékony vagyok, nincs nagy cicim. Combomon azért van mit fogni, de inkább izmosabb.

Tudom, hogy nem ezen múlik a szerelem, de ha nem nőies az alkatom, akkor hosszútávon fenn tudom tartani egy férfi szexuális érdeklődését?

Volt már barátom, aki elfogadott úgy, ahogy vagyok, de az elég rövid kapcsolat volt. Nem fognám az adottságaimra a végét, de lehet, hogy az is közrejátszott, hogy nem feleltem meg neki ilyen téren...


2010. nov. 13. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a külsővel meg lehet fogni valakit, de megtartani mással kell.
2010. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok férfi szereti ezt a testalkatot (többek között énis)

A vékony testről álmodoznak a nők, a kis mell pedig bizonyos vélemények szerint szebb mint a nagy. Gondolj csak bele más a lógó melleivel nem tud felszedni senkit, amíg rád gerjednek a fiatalok :)

Légy kitartó, remélem összejön neked minden ;)

2010. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyanok akiket ez vonz, csábít.... Barátnőm is ilyen gyerekes alkat, de ő szeret ilyen lenni... attól függetlenül, hogy nemolyan kicsik a mellei, de nem XXL-esek... Én úgyszeretem ahogy van, és igen, megtartani mással kell.... Énsem a külseje miatt vagyok még vele, habár, még mindig úgyanúgy kívánom!
2010. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én irigyellek...örülj neki, nem kell folyton fogyóznod. :(
2010. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz ;)
2010. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ivett? XD
2010. nov. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!