Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zarjam le vegleg a multat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zarjam le vegleg a multat?

Figyelt kérdés

Szakitottunk mar lassan fel eve es en egyszeruen nem tudok tullepni. Mar nem szeretem annyira, sokszor csalodtam benne, megbantott. De nem tudok ra haragudni, mert en is hibas vagyok,hogy tonkre ment a kapcsolat. Viszont mindig felkavar ha talalkozunk vagy beszelgetunk. Nekem azota nem volt senkim se, minden pasiban ot keresem:(

Hogyan felejthetnem el vegre? Havonta egyszer ha osszefutunk, azt meg kibirom, de nem akarok tobbet ra gondolni. Szuksegem van valakire aki igazan szeret. Csak eppen nem talalok senkit:(....segitsetek kerlek


2010. nov. 13. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
lakattal XD
2010. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nézd.. az idő majd mindent megold. És NE találkozz vele, az nem segít.
2010. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ha mégis akkor vigyél lakatot !
2010. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vicces...
2010. nov. 13. 20:15
 5/6 anonim válasza:
Én mai napig találkozom az exemmel, mert miután szakítottunk kérte hogy maradjunk barátok. Nagyon rossz, de ennyit még ki lehet bírni, mert nem volt olyan komoly a dolog.A te esetedben, viszont jobb lenne, ha teljesen megszakítatnád vele a kapcsolatot, mert így csak magadat, és a továbblépést hátráltatod.
2010. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy szakíts meg vele minden lehetséges kapcsolatot, töröld mindenhonnan és később se nézegesd az adatlapját közösségi oldalakon. Tudom, hogy állati nehéz, de az idő tényleg mindent megold. Gondolj arra, hogyha szétmentetek, nem ő volt a neked való pasi, hiszen az igazival nem ér véget soha:)

Próbálj a jelenben élni és elfogadni, hogy vége, muszáj előre nézni és tovább csinálni. Hallgass pozitív zenéket, kezdj bele valami új dologba, pl sportolj, tanulj nyelveket, vállalj diákmunkát, ha egyetemista vagy. húzz bele a tanulásba, kezdj neki a diplomamunkádnak még akkor is még nem végzel..stb.

2010. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!