Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zárjam ki a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam ki a kapcsolatunkol végleg azt a bizonyos 3. személyt? L20

Figyelt kérdés
2 éve jártunk a barátommal, mikor a sok vita miatt szakitottunk. eltelt 2-3 hét és ujra beszélni kezdtünk mert nem birtuk tovább egyás nélkül. majd sikerült a sok jóakaró miatt megint összevsznünk. neki lett barátnője de közben nekem irogatott h hiányzom és szeret és bevalotta h az én idegesitésem miatt jött össze csak azzal a lánnyal. szakiott vele. de én nyilvn nem ugrottam egyböl a nyakába, nagyon dühös voltam. azóta eltelt 1hónap ujra beszélünk, és azt érzem elég idő volt ez arra hogy átértékeljük a dolgokat és tudjuk mi és ki a fontos igazán az életben (nekem ő, neki én) minden szép és jó békülgetünk viszont az a lány akivel járt a szünetünk alatt bele szereett és nem hagyja békén, irkál neki, kelleti magát, üzenget neki. a barátomat nem érdekli, csak engem idgesit nagyon. mért nem fogja fel h semmi keresnivalója ebben a kapcsolatban?? ja azt kihagytam h ez a lány régen a barátnőm volt...
2010. aug. 7. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a barátod nem foglalkozik a csajjal akkor te se idegesisd megadat :D majd leopik ha a csaj belátja h semmi esélye :D 21/f
2010. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem ne legyél abban olyan biztos h másik lány nincs a képbe :) ne csak nézz,láss is!a mániákus csajok,akik nem tudják elfogadni a szakitást,még azok is egy idő után leszakadnak.kivétel akkor,amikor visszajelzést kapnak a kiszemelttől :) Úgy h én nem lennék abban olyan biztos h nem kap a ,ásik leányzó is szép szavakat :) jobb kettő,mint egy :D sajnos,nem sajnos ilyenek a férfiak!
2010. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Férfiként kissé egyetértek az előttem íróval. Persze vannak elvakultan szerelmes nők (férfiak is), de ha a lány egyértelműen azt hallja a barátodtól, hogy nincs esélye, akkor rövid időn belül békén hagy titeket.

Viszont ami sokkal fontosabb: ne egy internetes oldalon kapott tanács alapján alakítsd a párkapcsolatod! Te vagy benne, te érzed nap mint nap a jó és rossz oldalait. Tedd mérlegre, és bárhogy döntesz, legalább a TE döntésed lesz :)

2010. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet h boszant teged, s ertheto is. Az egyertelmu h nem voltatok baratnok csak egy kisse jol egyezo tarsak. Azt nem felejtheted el te sem h egy szerelmes nonek az agya nem parancsol, szerintem o sokszor ellen akar allni azoknak a dolgoknak amelyekkel zavar titeket de egy hatalmasabb ero nem engedi. Ha a pasid nem reagal ra, elobb- utobb abba hagyja. Legy te is egy kis turelemmel, es ha biztos vagy benne h nem erdekli a pasidat akkor nincs is miert idegeskedj, az ilyent a bizonytalan emberek teszik
2010. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!