Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült már megkapnod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már megkapnod egy olyan személyt akire nagyon vágytál?

Figyelt kérdés
Volt olyan,hogy nagyon "bele voltál esve" egy személybe és meg is kaptat az illetőt?Milyen kapcsolat volt?
2011. júl. 7. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
2011. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyetlen egyszer sikerült. Úgy éreztem szerelmes voltam belé, majd mikor elhívott randira már akkor éreztem a megkaptad-már-nem-érdekel szindróma érzetét.

Szóval nem lett belőle kapcsolat.


A barátság-közben-jön szerelem vált be nekem.

2011. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Már egy éve ismertem, és azt gondoltam, semmi esélyem nála.

Ehhez képest 10 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok, 2 gyerekkel. A mai napig elmondja minden nap, hogy szeret.

:D

2011. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és mire összejöttünk énis "ráuntam",csak addig volt érdekes míg nehezen megszerezhető!
2011. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nekem csak olyan volt h nagyon szerelmes voltam egy fiúba évekig még nagyon régen:D és elmentünk négyen az uszodába két lány és két fiú (az egyik fiú ő volt, a lány én:D) és összejött a másik csajjal az usziba.. (hozzáteszem a csajszi az unokatesóm volt együtt éltünk jóba voltunk és tudta h halálszerelmes vagyok belé) és azt kellett nézni h ott smárolgatnak előttem.. na mindegy azóta sem hevertem ki:(:S:P de végülis vágytam valakire és az unokatesóm megkapta, ott helyben megis ujjazta az a p'cs akibe szerelmes voltam a vizbe tökjó volt nem esett rosszul ám:S
2011. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nekem most alakulgat... már 1,5 éve bejön a pasi :D de csak most jött rá hogy neki is én. remélem lesz valami belőle, mert ha nem agyf.szt kapok :DD
2011. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

R.

nem.. valahogy úgy vagyok bekötve, hogy aki nekem nagyon tetszik, azzal nem jön össze a dolog, akivel meg én nem jönnék össze, az vall nekem szerelmet :O://

Volt olyan 2 évvel ezelőtt, hogy a suliból haza tartó buszon láttam meg a srácot..kicsit utána nyomozgattam, megtudtam a nevét, onnantól kezdve nem múlt el úgy 1 perc sem, hogy ne gondolnék rá.. Kb 2 hónapig voltam szerelmes belé reménytelenül, aztán egyszer csak már nem láttam..

Mondjuk az eddigi legkellemetlenebb tapasztalatom az az volt, amikor az egyik évfolyamtárs sráccal összeismerkedtem egy buliba, nagyon jól elvoltunk. Ő többet akart tőlem, én nem igazán. Aztán lemondott rólam, hogy is mondjam..feladta. Ezután összejött az ex bnőjével, amikor is én rádöbbentem, hogy elszúrtam, és hogy ő kell nekem. Azután ő szakított a bnőjével, eltelt egy kis idő, ugyanazon a bulihelyen oda mentem hozzá, hogy beszéljük meg a dolgot, de sajnos addigra már túl tette magát rajtam..szóóóval, nem mondthatom magam annyira szerencsésnek a szerelemben, de ezen csak én tudok változtatni...úgyhogy megfogadtam, hogy innentől kezdve máshogy állok a dolgokhoz, máshogy gondolkozok.. (eddig sikertelenül xdxd:P)


18/L

2011. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Egyszer. 5,5 évig voltunk együtt. Eleinte minden szép volt és jó, de a végén fejvesztve menekültem tőle.
2011. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ja és azt elfelejtettem,hogy gyakran fantáziáltatok az illető személyről?

Akinek nem jött össze mennyire hamar sikerült "kiszeretni" belőle?

2011. júl. 7. 20:27
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem, az első ilyen még középiskolában volt, két év kellett hozzá, hogy kiheverjem, mivel 18 éves koromig nem akartam pasit, nem is jött senki, aki rámhajtott volna, vagy, aki nekem tetszett, így nem is lett senkim, majd jött Ő, akit 2 év után sikerült kihevernem. Aztán lett egy másik, akire úgy jó lett volna rámászni, de miútán én nem vagyok olyan, ebből nem is lett semmi, de ez nem volt szerelem a részemről sem, pár hét alatt elfeledtem.

Most meg tavasszal ismét sikeresen belezúgtam valakibe, először nem érdekelt, két hónap után megszerettem, és a tavasszal sikeresen beleszerettem, egy hónapja nem láttam, kb. két hétig csak rá gondoltam, de tudom lehet nem is látom többé, meg amúgy is esélytelen, tuti nem érdeklem, akkor lépett volna...:S:(

Persze engem is mindig olyan pasik találnak meg, akik nem tetszenek, nem az eseteim, és ráadásul elijesztenek a túlzott rajongásaikkal, imádatukkal. Engem nem kell imádni, sőt rajongani sem kell értem, üldözni meg pláne nem, csak szeretni, de a mai világba sokaknak nehéz megtalálni a középutat.

21/L

2011. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!