Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült már megkapnod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már megkapnod egy olyan személyt akire nagyon vágytál?

Figyelt kérdés
Volt olyan,hogy nagyon "bele voltál esve" egy személybe és meg is kaptat az illetőt?Milyen kapcsolat volt?
2011. júl. 7. 19:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egyszer sikerült de szana szét törte utána a szívem:S
2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
tavaly nyáron az egyik edzéstársam nagyon belém zúgott.mondogatta kb. ősz végéig h ő szeret és akar engem.de nekem nem kellett.azután télen edzőtáborba nagyon beleszerettem,de akkor volt barátnője akit szeretett.mondtam neki h én szeretem,de akkor már hiába volt.túl tette magát.és azóta is ez a helyzet. most barátok vagyunk és nekem ez épp elég :)
2011. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Sikerült.... volna, ha nem baltázom el a kezembe hullott lehetőséget. (szó szerint)
2011. júl. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2011. júl. 8. 09:34
 15/26 anonim ***** válasza:
Igen, keményen meg kellett küzdeni, de aztán 4 évig jártunk és elveszítettem..most azért küzdök, hogy visszaszerezzem,már egy éve, de nem adom fel, mert soha nem szabad feladni!!!!
2011. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hát vazze nem
2011. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igen, és egy éve együtt is vagyunk :)
2011. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Volt egy srác. aki nagyon tetszett, vonzott külsőleg, de nem volt amúgy szimpatikus, szóval csak szexre vágytam vele. De nem vagyok olyan, hogy belemenjek egyéjszakás kalandba minden előzmény nélkül, így hát találkoztunk, ismerkedtünk. Rájöttem, hogy félreismertem és nagyon is jó fej. Egyre jobban vágytam rá, és már egy éve az enyém... :)
2011. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
igen. aki elcseszte: a szülei meg a saját önzősége
2011. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
igen! most is együtt vagyunk már 7 hónapja! ő is akart engem és én is,másfél év után összejöttünk és megtaláltam az igazit!! :) nagyon jó a kapcsolat :)
2011. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!