Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire utálatos?

Figyelt kérdés

nem is utálatos, csak nem találom rá a megfelelő szót.

18 éves lány vagyok, a barátom 19 , és lassan 8 hónapja vagyunk együtt.

tegnap elment buliba, én nem, mert beteg vagyok


3 napja itthon fekszek, lázas vagyok , és alig tudok levegőt venni annyira fáj a torkom, és köhögök.

ő ezt nagyon jól tudja. én mondtam neki h menjen csak el.megígérte h reggel már itt lesz, 2re ideért ....

falun élünk, családi házba. fával tüzelünk, általába mindennap kell egy keveset vágni. na én, elég szerencsétlen vagyok ebbe, többször elvágtam az ujjam.

a barátom úgy tervezte lefekszik aludni, én pedig mondtam neki h kéne fát vágni. ő erre azt mondta jó. és lefeküdt...

én mentem ki, és vágtam fát, ami sztem nem az én dolgom volt. szüleim is itthon vannak, de fontosabb dolguk van, ezért kért meg anyu h megcsinálnánk-e ennyit. (ilyenkor a barátom nem votl bent)

és inkább megvárja amíg 3x elvágom az ujjam mert nincs félórája. nagyon haragszok most rá, kihoztam az ágyneműmet, egy másik szobába,és a fontosabb dolgaimat, és mondtam h ezért nem fogok vele soha összeköltözni.

mert ő néha mondogatja h majd ha mi összeköltözünk....

persze...de így?....


miért nem tud ennyi segíteni? mikor anyáék nem engedtek semmit, h segítsek, mert beteg vagyok? mert ő buliba volt? kit érdekel? :S



mit tegyek? üvöltöztem, de nem is reagál, holott tuti h nem alszik csak úgy csinál.


2010. nov. 13. 16:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ma 19:43: Te biztos nő vagy vagy valami emós álomvilágban élő.


És az érzelmi zsarolás? Az nem számít? Most akkor minden lustaáságra érzelmileg zsarolni kell a srácot? Te soha nem voltál lusta? Képzeld el, ha az én barátnőm (de akárkim, családtagom, haverom, mindegy) valamit nem csinál meg, mert lusta, természetesen orrolok rá, de nem zsarolom meg nem gyerekeskedem (ez a párna, meg ágynemű kivitel a szobából elég gyerekes dolog). Hanem szólok neki. Határozottan. Nem ingyom-bingyom meg a tököm tudja, hanem érthetően. Több lyennél már természetesen szomorú vagyok, hogy a másik egy ostoba.

2010. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Te biztos nő vagy vagy valami emós álomvilágban élő."

ez kész :D

Az előbb ilyen minden problémától mentes partis kedvenc voltam mostmeg emo-s..:/ mindenesetre döntsd el te


Még mindig azt hiszed, hogy átlátod, mindegy, úgyse tudlak meggyőzni. Nem hiszem, hogy emlékszel, milyen lázasnak lenni, hiába mondod, hogy átélted. Szédülsz, qrvára fáj a fejed, és olyan forrónak és nehéznek érzed, hogy járkálni megerőltető, ő pedig LÁNY. És akkor készhelyzetben kiküldik fát vágni, úgy, hogy ezt is ilyen keservesen sikerül elvégezni, azután meg mindenki leszarja, csodálkozol, hogy kiakadt? Nyugodtan átérezheti ezt a barátja úgy, hogy meghallgatja, esetleg előnyösebb fizikumával felvágni azt a pár fát. Aztán lehet arról beszélni, hogy elkeseredetten mi az, amit ő mondott, és nem kellett volna.

2010. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!