Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire utálatos?

Figyelt kérdés

nem is utálatos, csak nem találom rá a megfelelő szót.

18 éves lány vagyok, a barátom 19 , és lassan 8 hónapja vagyunk együtt.

tegnap elment buliba, én nem, mert beteg vagyok


3 napja itthon fekszek, lázas vagyok , és alig tudok levegőt venni annyira fáj a torkom, és köhögök.

ő ezt nagyon jól tudja. én mondtam neki h menjen csak el.megígérte h reggel már itt lesz, 2re ideért ....

falun élünk, családi házba. fával tüzelünk, általába mindennap kell egy keveset vágni. na én, elég szerencsétlen vagyok ebbe, többször elvágtam az ujjam.

a barátom úgy tervezte lefekszik aludni, én pedig mondtam neki h kéne fát vágni. ő erre azt mondta jó. és lefeküdt...

én mentem ki, és vágtam fát, ami sztem nem az én dolgom volt. szüleim is itthon vannak, de fontosabb dolguk van, ezért kért meg anyu h megcsinálnánk-e ennyit. (ilyenkor a barátom nem votl bent)

és inkább megvárja amíg 3x elvágom az ujjam mert nincs félórája. nagyon haragszok most rá, kihoztam az ágyneműmet, egy másik szobába,és a fontosabb dolgaimat, és mondtam h ezért nem fogok vele soha összeköltözni.

mert ő néha mondogatja h majd ha mi összeköltözünk....

persze...de így?....


miért nem tud ennyi segíteni? mikor anyáék nem engedtek semmit, h segítsek, mert beteg vagyok? mert ő buliba volt? kit érdekel? :S



mit tegyek? üvöltöztem, de nem is reagál, holott tuti h nem alszik csak úgy csinál.


2010. nov. 13. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nálatok alszik?
2010. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
igen!
2010. nov. 13. 16:10
 3/22 anonim ***** válasza:
Szimplán bunkó, vagy egy éretlen fiatal még, vagy egy munkakerülő semmittevő.
2010. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
eddig mindig segített, anyáéknak is , vagy akármi, anyáék is mindig mondták h szeretik, mert nővérem barátja ha megtudta h kell vmit segíteni, akkor lelépett...most ő se külömb.
2010. nov. 13. 16:12
 5/22 A kérdező kommentje:

annyira szar, itt bőgök, tök ideges vagyok.

úgy érzem most semmi értelme h itt van, és... h a kapcsolatunknak sincs.

pedig rettentően imádom.

de ha már most ez megy, milesz ha tényleg lesz egy házunk? mindent én csinálok majd?

egyébként anyáék is kérdezték miért nem szólok neki..? nem akarom h őt is megutálják. 2 hete ő is beteg volt (2 napig) én még a kaját is az ágyba vittem....ő meg... :'(

2010. nov. 13. 16:14
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél beteg, azt tanácsolnám, hogy szembesítsd azzal, amit ő csinál: például te sem vágsz fát... Ha nem tüzeltek egy darabig, csak feltűnik neki. Aztán ha ezzel sikerülne rávenni, hogy vágjon egy kis fát, akkor ne negatívan reagálj rá, hogy "na végre, hogy megcsináltad", hanem pozitívan, és köszönd meg neki, stb...

Már ha tényleg szeretnél élni ezzel az emberrel.

2010. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

persze h szeretnék! :(


megköszöntem eddig mindig! megszoktam mindent köszönni, mert én utálom ha nem köszönnek nekem meg valamit..szóval ezért automatikusan megköszönöm.


csak annyira szar. hétvégente vagyunk csak együtt. vagyis péntek délutántól vasárnapig. tnap nem jött, mert buli. ma is ideesik délután, és lefekszik aludni. szarik rám. szeret ez az ember egyáltalán?:\

2010. nov. 13. 16:19
 8/22 anonim ***** válasza:
Én nem élnék ilyen emberrel ,h nem segít,vagy szarik rád..én ezen elgondolkoznék kapcsolatukon,h érdemes e folytatni ilyennel.
2010. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

meg is fogom neki mondani ezt. csak nagyon elvagyok keseredve. annyira szeretem:(

csak msot nem keltem fel, megakarom várni h ő jön ide...

2010. nov. 13. 16:27
 10/22 anonim ***** válasza:

Tudod, erre találták ki a mondást:

Kár, hogy apád paraszt volt, és te is az maradtál.

Ez a srác egyszerüen idióta, fiatal, és nem tudja még mennyire jó dolga van. Pár szép pofon az élettől, aztán talán be nő a feje lágya.

2010. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!