Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire utálatos?

Figyelt kérdés

nem is utálatos, csak nem találom rá a megfelelő szót.

18 éves lány vagyok, a barátom 19 , és lassan 8 hónapja vagyunk együtt.

tegnap elment buliba, én nem, mert beteg vagyok


3 napja itthon fekszek, lázas vagyok , és alig tudok levegőt venni annyira fáj a torkom, és köhögök.

ő ezt nagyon jól tudja. én mondtam neki h menjen csak el.megígérte h reggel már itt lesz, 2re ideért ....

falun élünk, családi házba. fával tüzelünk, általába mindennap kell egy keveset vágni. na én, elég szerencsétlen vagyok ebbe, többször elvágtam az ujjam.

a barátom úgy tervezte lefekszik aludni, én pedig mondtam neki h kéne fát vágni. ő erre azt mondta jó. és lefeküdt...

én mentem ki, és vágtam fát, ami sztem nem az én dolgom volt. szüleim is itthon vannak, de fontosabb dolguk van, ezért kért meg anyu h megcsinálnánk-e ennyit. (ilyenkor a barátom nem votl bent)

és inkább megvárja amíg 3x elvágom az ujjam mert nincs félórája. nagyon haragszok most rá, kihoztam az ágyneműmet, egy másik szobába,és a fontosabb dolgaimat, és mondtam h ezért nem fogok vele soha összeköltözni.

mert ő néha mondogatja h majd ha mi összeköltözünk....

persze...de így?....


miért nem tud ennyi segíteni? mikor anyáék nem engedtek semmit, h segítsek, mert beteg vagyok? mert ő buliba volt? kit érdekel? :S



mit tegyek? üvöltöztem, de nem is reagál, holott tuti h nem alszik csak úgy csinál.


2010. nov. 13. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha buli volt, gondolom ivott is azért, így nem vette annyira szívére a dolgokat. Maradj zárkózott, majd ha rákérdez, hogy mi baj van, mondd el részletesen (kb mint ezt a szöveget), hogy mennyire kihasznált és megbántott, csalódtál benne. Persze ne kiabálva, inkább őszintén átérezve. Ha szeret, kell hogy legyen valamilyen rejtett lelkiismerete, ami zavarja, és többet ér, mintha a rágalmazásokat a nyakába öntenéd.
2010. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
na mire ezt leírtam, már érkezett pár válasz :)
2010. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fel sem tűnik neki, csak lusta. Biztosan nem mondtad, hogy sürgős a favágás.
2010. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%

Jézsom, mennyi éretlen h*lyegyerek van itt. Eddig mnidig segytett, nem? Most nem, gondolom fáradt volt, picit ivott. Lehet 1-2 óra múlva felriadt volna és vágott volna fát.


Kérdező (és az összes eddigi válaszoló) felületes vagy. Ha jót csinál, szereted, ha nem, akkor zsarolod (mivel ez a sértődöttdég érzelmi zsarolás). Torokfájással nem tudsz fát vágni? Nagyon el vagy kényeztetve. Én az ilyen lányt azonnal dobom és nincs vissza. Jobb menekülni tőled. Abszolút nulla vagy.

2010. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Na ekkora retardált gyökeret is ritkán látni, mint az utolsó -.-"

Neked is sok empátiád lehet, gondolom lesz egy-két válás az életedben, legyél te is beteg, szerencsétlen és akkor szarjon rád, akkor talán átlátod..

ha pl az én barátnőm rosszkedvű szerencsétlen, inkább vigasztalnám, nem otthagynám, megéri, mert az ilyen törődés visszaköszön, és szebbé teszi az életet

2010. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell átélnem dolgokat, hogy belelássak. Nem ilyen helyzetben, de voltam már lázas beteg és vittem egyedül háztartást. Szóval köszi, de engem nem kell pátyolgatni minden kis sz*rért. Gondolom Te olyan vagy, kai megvágja a kezét és már kell rá 5 puszi, be kell kötözni és ágyba kell vinni az ebédet. A legnagyobb gond az életedben ,hogy 1 évvel később kapod meg a kocsit, vajon szeret-e a párod, hányas lesz a bizonyítványod és hpgy hétvégén lesz-e buli.
2010. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

1) Ő ott vendég

2) Hajnali 2-kor nekem sem lenne sok kedvem fát vágni

3) Takarózzatok be

4) Erre jó a központi fűtés :)

2010. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"mert ő buliba volt? kit érdekel? :S

mit tegyek? üvöltöztem, de nem is reagál, holott tuti h nem alszik csak úgy csinál."



Szerintem veled vannak gondok.Vele is nyugodtan megbeszélheted volna,hogy vágja helyetted a fát,mert neked nem megy, és nem itt kéne vergődnöd.

2010. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak akik nem osztottak le mint az állat.

először is, nem csak köhögtem, hanem 39 fokos lázam volt.

és nem nem haltam bele, csak nemhiszem hogy neki nem lett volna egy kis ideje erre, hanem nyugodtan fekszik holott ő is melegszik...


19:01: attól h vendég, úgy gondolom ő is segíthet. nem 2 hete jár ide hanem majdnem 8 hónapja, itthon érzi magát, ha náluk vagyunk, én is mosogatok, vagy porszívózok ha úgy adódik.

milyen hajnali 2?... délután 2 re ért ide.azért akkora síkok mi se vagyunk ám h hajnali 2 kor fát vágjunk:D

azért nem fogok nyafogni anyáméknak h jobb lenne a központi fűtés, mert ő nem képes ennyit segíteni. majd az én házamba az lesz, egyenlőre ő nekik így jó, nem én szabom meg.

2010. nov. 13. 19:31
 20/22 anonim ***** válasza:

18:45

De igen, kell. Jellemzésekkel pedig nagyon tökéletesen melléfogtál :)


Azzal áltatod magad, amivel akarod, az, hogy olyan helyzetekben, amikor segíteni kérne, te bunkó vagy és lusta, és még tőled kell elnézést kérni, a te problémád. Egy ember lehet simán megértő és önzetlen is, na ez az, ami nem te vagy. Ha neked rossz az életed, ne itt éld ki, belegondolhatnál, hogy talán a hiba benned van.

2010. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!