Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felteszem még egyszer, hátha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felteszem még egyszer, hátha méltattok válaszra. Megtennétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel valamivel több, mint fél éve kavartunk sokat. Akkor azt mondta, hogy szívesen összejönne velem, de teljesen egyértelmű, hogy elszúrtam... Ezt eljátszottuk még 1-2-szer. Most barátok vagyunk, bár nevezzük inkább csak haverságnak, mert a történtek után nem olyan fesztelen minden. 1-2 hónapja megint kezdtem észrevenni az apróbb jeleket, érdeklődött felőlem, elhívott ide-oda. De nekem akkor alakult egy kapcsolatom, amiből végül nem lett semmi, mert nem tudom Őt kiverni a fejemből. Ezt mondjuk nem tudja. Viszont amikor vele találkozom, rámmosolyog, hozzámszól, bármi, én a mennyekben érzem magam. És nem tudom mit tegyek. Hogyan tehetném jóvá, hogy annyiszor elszúrtam a dolgot? Nem szeretném neki bevallani az érzéseimet, (egyszer már megtettem, mielőtt kavarni kezdtünk) mert félek, hogy a mostani cérnaszálon függő kapcsolatunknak is annyi lenne. Hogy mutathatnám ki neki, hogy kell nekem?

Alapvetően egy mosolygós, vidám ember vagyok, nagyon szeretek ölelgetni meg hasonlók, szóval lehet, hogy az ilyen dolgok nem igazán válnának be, mert lényegében már természetesnek tekinthető.


Hogyan tovább?

Nem bírom ki nélküle!

Előre is köszönöm az ÉRTELMES, HASZNÁLHATÓ válaszokat! :)


17/L


2010. nov. 13. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha itt rágod a körmödet a gép előtt, azzal nem jutsz előbbre. Az előzményekből úgy gondolom, neked kell lépned. Semmit sem veszíthetsz vele.

Ha egy lány nekem játssza a rideget, durcásat, akkor már nem is érdekel. Kit érdekelnek a durcás lányok, ha van annyi mosolygós is?

2010. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy félénk :D


és nem meri tovább feszegetni, mert pofára eshet. Épp ez a gond, feszült, visszahúzódó, önbizalomhiányos, oldottabbnak kéne lennie. "Kiruccanós" találkozások továbbra is lehetnek, én a helyedben beszéltetném, hadd vegye át néha a szót egyes témákról. Több jel kéne neki, hogy tiszta a pálya (ha még ezt se tudja, mint baráttal, megoszthatnád azt, hogy szakítottál a régebbivel, nem kell pontosan elmondani, hogy miért, csak hogy nem alakult ki semmilyen boldog kapcsolat)

Többet segítene, ha kettesben lennétek, a többiek csak feszélyezik, amikor vele vagy.

Egyébként régebben én is hasonló típus voltam :P, majd nála is változni fog ez.

Hát talán ha átérezné valahogy, hogy nem kell "megfelelnie", és nyugodtan beszélhet őszintén feléd, onnantól semmi akadály nem lenne. De az igaz, hogy sose legyél túl gyors, rámenős a témára, ennek magától kell jönnie, különben a kapcsolat is olyan feszült lesz, ami nem jó :/


Önbizalom kéne neki, amit sok más úton, de el kell érni valahogy. Szerintem állítsd be támpontnak, pl neki tegyél megjegyzéseket a többiekről, esetleg barátnődről, lehet viccesen vagy ahogy helyzet adja

2010. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)


a helyzet az, hogy ő olyan "leszarom" típus :-)

szóval nem nagyon érdekli, hogy más mit gondol róla. a barátai társaságában nagyon sokat tud beszélni :-)

2010. nov. 13. 17:10
 14/16 anonim ***** válasza:

Most én is kérdeznék valamit.. ez hol van? (megye vagy városnév)

Csak mert ahol én élek, ott az ember nem lehet elég nagy raj ahhoz, hogy "megfelelően nézzenek rá".

2010. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
pest megye? :-)
2010. nov. 13. 17:19
 16/16 A kérdező kommentje:
még véleményekre lennék kíváncsi! :-)
2010. nov. 16. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!