Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felteszem még egyszer, hátha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felteszem még egyszer, hátha méltattok válaszra. Megtennétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel valamivel több, mint fél éve kavartunk sokat. Akkor azt mondta, hogy szívesen összejönne velem, de teljesen egyértelmű, hogy elszúrtam... Ezt eljátszottuk még 1-2-szer. Most barátok vagyunk, bár nevezzük inkább csak haverságnak, mert a történtek után nem olyan fesztelen minden. 1-2 hónapja megint kezdtem észrevenni az apróbb jeleket, érdeklődött felőlem, elhívott ide-oda. De nekem akkor alakult egy kapcsolatom, amiből végül nem lett semmi, mert nem tudom Őt kiverni a fejemből. Ezt mondjuk nem tudja. Viszont amikor vele találkozom, rámmosolyog, hozzámszól, bármi, én a mennyekben érzem magam. És nem tudom mit tegyek. Hogyan tehetném jóvá, hogy annyiszor elszúrtam a dolgot? Nem szeretném neki bevallani az érzéseimet, (egyszer már megtettem, mielőtt kavarni kezdtünk) mert félek, hogy a mostani cérnaszálon függő kapcsolatunknak is annyi lenne. Hogy mutathatnám ki neki, hogy kell nekem?

Alapvetően egy mosolygós, vidám ember vagyok, nagyon szeretek ölelgetni meg hasonlók, szóval lehet, hogy az ilyen dolgok nem igazán válnának be, mert lényegében már természetesnek tekinthető.


Hogyan tovább?

Nem bírom ki nélküle!

Előre is köszönöm az ÉRTELMES, HASZNÁLHATÓ válaszokat! :)


17/L


2010. nov. 13. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De mit szúrtál el? Miért nem jöttetek össze? Jelenleg mi van veletek?
2010. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Éretlenül és bután viselkedtem. de tanultam a hibámból :-)

A kérdés, hogy kerülhetnénk megint abba a helyzetbe?

2010. nov. 13. 14:59
 3/16 anonim ***** válasza:

"Ha valakit igazán szeretsz, engedd el. Ha visszajön hozzád, örökre a tiéd marad. De ha nem, akkor soha nem is volt igazán a tiéd. "


Ez picit továbbfejlesztett a ti kapcsolatotokhoz képes, de lényegtelen...

Szerintem kicsit el kell távolodni tőle. Ki kell kényszeríteni azt, hogy kezdeményezzen, ha akar valamit...

Bár ha elhívogat csak téged ide meg oda akkor elég gyámoltalan, hogy még nem jöttetek össze, de mind1.

Szóval ha picit ridegebb leszel hozzá az elkövetkezendőkben és ez neki szemmel láthatólag nem tetszik akkor rá fog kérdezni idővel és akkor majd jó lesz.

Vagy még sem, de arra nem kell gondolni, hiszen legalább megúszod a további kitudja milyen hosszadalmas kellemetlenkedést.

A lényeg, hogy SOSE veszítsd el a női büszkeségedet. Mosolyogni lehet, bólogatni lehet, de kezdeményezni nem igazán hasznos...(Komolytalanná válhatsz ha rámenős vagy egy fiú szemében...)


21/F

2010. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! azt hiszem így fogok tenni! :-)
2010. nov. 13. 15:34
 5/16 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy mivel te szúrtad el ezt a kapcsolatot, ezért valahogy neked kell most kezdeményezni egy legközelebbi találkozót. Persze nem nyomulósan, de valahogy éreznie kell, hogy érdeklődést mutatsz irányába. Lehet, hogy az eddigi viselkedésedből az jött le neki, hogy te nem igazán szeretnél vele kapcsolatot, és így ő sem akar nyomulni tovább, mert az gáz. Dobj rá egy sms-t, aztán lesz ami lesz, de ebben a helyzetben mindenképpen neked kell meglépned az első lépést! 22/f
2010. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem akkor te hívd el valahova nincs olyan hülye fiú aki ilyenkor már ne kapcsolna
2010. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kellene egy ütőkártya, amivel végre közös nevezőre juttok erőlködés nélkül (hehe, de jól hangzik). Én az előzővel nem teljesen értek egyet (bocs:) ), ez sokszor így van, de ti már rég túl vagytok a megismerés és büszkeség dolgon, ha beállítod magad rideg üzemmódra, azt szerintem komolyan veszi (mert ugye már ismer, és őszintének tartja a hozzáállásod is) :(


Ha ismeritek egymást, próbálj újra finoman "lehetőségeket adni", hogy összejöjjetek. Ezzel arra gondolok, hogy hívd el nyugodtan valahova, hisz barátok vagytok, mivel most túl bizarr lenne lényegre térni, kicsit hagyd is ezt a témát, kezeld haverként, érezzétek jól magatokat, lazaság = feszültségoldás :) de attól még maradj kedves, mosolygós, nem rontasz el semmit, hidd el.

És pl egy jó party elég alkalmas megoldás arra, hogy történjen valami, a hangulat és kis pia magától összehozza a dolgokat ;) épp ez a jó benne, a megtárgyalást hanyagold, tudja ő is, meg te is (valahol mélyen) :), csak túl sok gátlással rendelkezünk.

2010. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az előzőt 15:20-ra értettem.
2010. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a helyzet az, hogy többször is voltunk kettesben, tök jól elbeszélgettünk, volt, hogy ő hívott (mondjuk ha ő hív, akkor a haverjai is vele vannak), volt, hogy én hívtam. és még mindig semmi. észrevettem azt is, hogy bárkivel beszél a szemébe néz, ha velem beszél sosem néz a szemembe, csak miután elmondta a mondanivalóját, utána látom mindig a szemem sarkából hogy rámnéz néha. ez mit jelenthet? :/
2010. nov. 13. 16:23
 10/16 A kérdező kommentje:
fent van msn-en és annyira ráírnék! de mindig csak én írok neki, ugyanakkor tök jól elbeszélgetünk mindig... de nem tudom! mit tegyek? már semmiről sem tudom megítélni, hogy jól teszem-e, ha megteszem!
2010. nov. 13. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!