Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így gondolkodok a párommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy barátom másfél éve. Nem egy macsó típus viszont nem is néz ki olyan rosszul. Ad magára, nem hanyagolja el magát viszont van egy pár dolog ami nem tetszik benne. Elálló fogak stb.. :S

Sokszor képzelem azt hogy egy sokkal helyesebb pasival vagyok együtt.

Külsőleg nem olyan amilyennek elképzeltem őt, egyáltalán nem az ideálom, nem is az esetem, de vmi mégis megfogott benne és vmi nagyon tetszik benne, mert még mindig vele vagyok. Egyáltalán nem akarok szakítani, mert belsőleg annyira de annyira tetszik h az vmi hihetetlen. Minden megvan benne amit én mindig is akartam egy srácban. Aranyos, kedves, gyengéd, vicces, bújós, szenvedélyes stb...

Soha nem tudnám megcsalni és nem is akarom. Mikor másról "álmodozok", akkor állandóan eszembe jut hogy én semmiképp nem akarom elhagyni a barátomat, mert mivan ha egy nála helyesebb sráccal összejövök és abba nem lesz meg az ami a barátomba igen és hiányozni fog stb... :S

Lehet hülye a gondolkodásom kicsit vagy nem szeretem őt?

Én úgy érzem szeretem, de passz... :S Hülyén érzem magam miatta általában. (Mármint az érzés miatt.)

Egyébként mikor olyan emberek között vagyunk akiket ismerek és ők helyesebbek a barátomnál akkor szokott előjönni ez az érzés. Ha elmegyünk vmerre kettesben és nincsenek ismerősök, és látok egy nagyon helyes srácot az nem érdekel.

Tudnátok segíteni miért érzem ezt?

Bocsi ha hosszú lett. Egyébként 17 éves vagyok és ez az első komoly kapcsolatom


2009. jan. 10. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vagy szerelmes. de mint embert természetesen szeretheted attól még, ezért érzed, hogy "azért" jó vele. nekem is volt már olyan btom, aki objektíve nem volt egy adonisz, a bnőim szabályosan ki voltak akadva, hogy kezdhettem ilyen ronda pasival. ám engem ez nem érdekelt, mert halálosan szerelmes voltam, és én álompasinak láttam. eszembe se jutott ilyesmi, hogy bármi hibát találjak a külsején. pedig volt neki bőven, több is mint a te barátodnak, ahogy írod.

nem baj, ha tisztában vagyunk vele, hogy a barátunk nem egy félisten. a baj ott kezdődik, hogy "néha" arról álmodozunk, mennyivel helyesebb pasival vagyunk együtt.

ez egy komoly kapcsolatba nem fér bele, és nem is tisztességes. neked hogy esne, ha rólad vélekedne így a barátod?

sztem ne áltasd tovább, ne rabold az idejét. várd meg a valódi szerelmet, ahol nem zavarnak a másik szépséghibái.

2009. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez az érzés csak akkor szokott előjönni ha olyan emberek társaságában vagyunk akikről tudom h beszólogatnak vagy beszélnének a hátunk mögött stb.. Ezért érzem azt hogy imádom mikor kettesben vagyunk vagy elmegyünk vmerre vagy olyanok vesznek körül akikkel jóba vagyok és akkor nincs számomra olyan hogy nem tetszik rajta vmi..

Mintha megzakkannék ha olyanok társaságában vagyunk akik beszólnának.. :S

2009. jan. 10. 23:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalabb vagyok nálad, két éve kapcsolatom van, és régen nekem is ezek a problémáim voltak.:)

Azt hittem,hogy őrölten szerelmes vagyok,és az is voltam, de aztán rájöttem,hogy van még őrültebb szerelem is!:D

Szóval várni kell még picit, amíg eljön az idő,hogy minden fiút jelentéktelennek látsz a párod mellett...:)

Az én párom hihetetlen magas, még is elég mackós, szüksége lenne egy fogászati kezelésre neki is, és 54-es lába van,kevés haja, szóval nem egy lányideál, nekem mégis tökéletes.:)

Szóval ismételek: várj, legyél vele minél többet együtt, és ha elgondolkozol a többi hapsin,rögtön jusson eszedbe valami szép emlék a barátoddal töltött pillanatokból!:)

Rengeteg szép élményt és "őrült szerelmet" kívánok!:D

2009. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha ez az érzés olyan társaságban jön elő, ahol ismeretlenek is vannak, akkor meg még szégyelled is a btodat. ez egyértelmű. tényleg keress mást, nagyon nem tisztességes amit csinálsz. fiatal vagy még, hogy olyannal legyél, akihez nem vonzódsz úgy, ahogy kellene.
2009. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szégyeled...bár nem tudhatjuk pontosan de a leírtak szerint igen
2009. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én 2 évig "szégyeltem" a barátom, mire rájöttem, hogy én vagyok a hülye,mert azt képzeltem hogy nekem egy álompasival kellene járnom, és nem hozzám való. Nagyon jól megvoltunk, de úgy véltem, jobbat érdemlek. Aztán rájöttem, hogy álomvilágban élek, és kinek mi köze hozzá, hogy én kivel vagyok, nekem ő kell, és kész. 3 évig jártunk, 4 éve házasok vagyunk, van 2 gyönyörű gyerekünk, és imádjuk egymást.

Egyépként 14 voltam, amikor megismertem, ő 19.


Gondolkozz el ezen, nem biztos, hogy nálad is happy and lesz a vége.

DE Brad Pitt úgy sem fog veled szembe menni az utcán, úgyhogy arra ne várj.

És mi van,. ha ő is meglát egy szép lányt, és úgy gondolja, ő jobb volna, mert külsőre szebb?

Mindenkinél van szebb!!!!!!!!

A külső fontos, de nem minden!!!!

2009. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Énis voltam ebben a helyzetben,mint Te. És lassan részemről, 2 év után,elhalt a kapcsolat, mert nem tartottam elég jónak magamhoz, bár lelkileg mindent megadott. Mondjuk engem a táraság,szülők is befolyásoltak, hogy jobbat érdemelsz. Nem tudom a Te környezeted hogy fogadja őt. És mindezt visszakaptam a sorstól. Lett egy olyan barátom, akiről mindig is álmodoztam, hogy hú ha egyszer ilyen pasim lenne. De sajnos érzelmileg már nem kapom meg mindazt, mint a régitől. Így próbálom megkeresni a két típus közti átmenetet. Tanulópénznek nekem jó volt.
2009. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szeretem őt és akkor szokott előjönni ez az érzés hogyha ismerősök közelében vagyunk. tehát olyan ismerős emberek közelében akikről tudom hogy olyan beszólogatós típusúak illetve beszélnének a hátam/hátunk mögött rólunk. PL: osztálytársaim közül a "menőbbik" nagyszájúak közelében érzem ezt. AMúgy rengeteg ismerősöm van és nagyon de nagyon ritkán érzem ezt. Barátnőim is mondték, hogy úristen hogy néz ki jobbat érdemelnél, ezért nem is merem vinni a közelébe őt mert nem akarom h beszóljanak vmit. Ha olyan közelében vagyok akikkel én nagyon is jóba vagyok ott soha nem érzem ezt sőt.. még rá is mászok a barátomra :)

Meg velem az a heéyzet hogy nagyon befolyásolható vagyok és mindent magamra veszek és nemtudom nem észrevenni mások véleményét. :S:S

2009. jan. 11. 10:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet h velem van a baj? Amúgy a családom és a jobbik barátaim közül mindenki azt mondta aranyosak vagyunk együtt és nagyon szeretik a barátomat. :)
2009. jan. 11. 11:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy bizonygathatod itt nekünk, hogy te mennyire szereted a barátod, a valóság nem ez, hanem hogy nem vagy képes felvállani őt a világ előtt. az, hogy idegenek közt azon szorongsz, mit szólnak a barátodhoz, egyértelműen arra utal, hogy képtelen vagy őt felvállalni, és szégyelled őt. nem szép dolog. kérdem én, neked hogy esne ez fordított esetben? kislány szted tisztességes amit művelsz? nem kenyerem moralizálni, de te kérdezted, mitévő legyél. hát hagyd ott szegényt, add meg neki az esélyt, hogy olyan lányt találjon, aki vonzódik hozzá, szerelmes belé, nem érdekli a külseje, és nem használja ki őt érzelmileg, úgy mint te.

ezen légyszíves gondolkozz el. nehogy "visszanyaljon" az a bizonyos fagyi, és egyszer te legyél fordított esetben.

isten nem ver bottal.

2009. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!