Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha még a harmadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még a harmadik randin is engedtem fizetni?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom, majdnem minden nap randizunk, de nem tudunk egymásnál, így mindig beülünk valahova! Meddig engedhetem , hogy a srác fizessen? Visz kajálni is, de én nem engedhetem meg magamnak a napi 5000-et! :( Nagyon nyomaszt ez az egész,de ha nem tudom ezt fizetni, akkor inkább szakítsak? Kérlek segítsetek, annyira belezúgtam, de ez a lóvé dolog a mai világban kiakaszt!
2010. nov. 13. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Most a kérdésed látva, elgondolkoztam egy kicsit. Mióta együtt vagyok a barátommal, mindig ő fizetett, ha elmentünk valahova. Nálam ez tök természetes. Most tudom, hogy mindenki le fog pontozni. De most az, hogy néz ki, hogy elhív randira és a végén meg te állod a vacsit?:S Szerintem ha zavarná, akkor nem hívna el. Ne aggódj emiatt! De ha neked ez kényelmetlen, és úgy érzed, hogy már elég bizalmas viszonyban vagytok, akkor kérdezz rá, hogy őt zavarja-e, hogy mindig ő fizet? Meg mondd meg neki, hogy te nem vagy olyan anyagi helyzetben, de ki se akarod használni.
2010. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Főzz vmit és hívd el hozzád kajára.

Az nem kerül sok pénzbe, ráadásul biztos szívesen enné a főztöd ha annyira odavan érted hogy ezreket költ rád naponta:D

2010. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vagyok vele,ha randi,akkor a nő fizesse a felét,nem máltai szeretetszolgálat vagyok,így nálam meg az a természetes,ha fele-fele arányban fizetünk.Aztán ha már együtt vagyunk,akkor nincsenek ilyen gondok,akinél van pénz,az fizet,persze egészséges arányban,nem mindig ő,nem mindig én,de akkor már mindegy,
2010. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!