Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha még a harmadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még a harmadik randin is engedtem fizetni?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom, majdnem minden nap randizunk, de nem tudunk egymásnál, így mindig beülünk valahova! Meddig engedhetem , hogy a srác fizessen? Visz kajálni is, de én nem engedhetem meg magamnak a napi 5000-et! :( Nagyon nyomaszt ez az egész,de ha nem tudom ezt fizetni, akkor inkább szakítsak? Kérlek segítsetek, annyira belezúgtam, de ez a lóvé dolog a mai világban kiakaszt!
2010. nov. 13. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg eléggé "bunkóság" és a srácnak sem fog tetszeni egy idő után, szerintem itt az ideje, hogy te is állj vmit!!
2010. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lenne gáz, ha mondjuk cserébe a csaj a harmadik randin már leszopna... ha ez nem történt meg, akkor igen, gáz! Mert akkor kihasználod és cserébe nem adsz semmit! Azt hiszed neki ingyen adják a pénzt?!
2010. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okoz neki gondot ezeknek a kifizetése, akkor ne aggódj miatta, csak arra figyelj, ne higyje azt, hogy megvett téged magának.


Emiatt semmiképp ne szakíts. Inkább javasolj olcsóbb/ingyenes helyeket, programokat.

2010. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: De én nem igénylem a kajáldákat, mi ebben a bunkóság? Nem én vitetem el magam étterembe, Ő akar menni! Múltkor is kinéztem egy olcsóbb helyet, de ő éhes lett, és enni akart!

Második: ez nagyon gyenge volt

Harmadik: Köszönöm a javaslatot,ma csakis a sétát fogom eröltetni! :)

2010. nov. 13. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyu,ha miller a gyerek és neki 5000 ft kb annyi mint egy átlag sárcnak 500-1000 ft és örül,hogy pl kitudjuk szolgálni a barátnőjét üdítővel,ő addig vacsorával kedveskedik neked mindennap,akkor rá se ránts.Nézd ez neki kb olyan lehet,mint egy átlag srácnak egy pohár üdítő legalább is szerintem.
2010. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szóval,hogy pontosítsam az előző hozzászólásomat: Neki 5000 ft kb annyi mint egy átlagos embernek 500 ft. Ameddig egy 500 ft-tal rendelkező srác meghívja fagyira a barátnőjét, addig az 5000 ft-tal rendelkező elmegy vacsorázni.Ennyire egyszerű:) És télleg figyelj arra,hogy ne érezze azt,hogy megvett téged. Ne higyje azt,hogy a pénze miatt szereted.
2010. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
500Ft-okat sem túl szép lenyúlni sorozatban egy sráctól...
2010. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehetne ezt szépen beszélni.

Esetleg megpróbálhatnád valamivel viszonozni is, pl. megsütöd neki a kedvenc sütijét, vagy varrsz neki valamit, stb.

Amúgy ha ő éhes, de Te nem (legalábbis ezt mondod, merthisz én is bármikor tudnék enni :D) akkor mondhatod, hogy de Te nem is vagy éhes és max. valami olyan helyre mentek, ahol ő tud enni valamit, Te meg mondjuk csak iszol. Legfeljebb ad kóstolót az övéből. Nem gáz ám az ilyen sem!

Vagy menjetek piknikezni, vigyél finom tojásos-sajtos szendvicset és nyamm... :)

Ezeket csak arra írom, hogy sok mindent ki lehet ám próbálni!

Persze beszéld meg vele ezeket a dolgokat, mert a későbbiekre is jó ha kialakul ez a dolog, mert ő úgy tűnik máshogy áll ezekhez, mint Te. (Nyilván ha meg is teheti...) Na de nehogy szakítani tessék már emiatt, egyből!!! Ki fog ez alakulni, aprócska dolog csupán. Meg kell beszélni, s ezzel is csak közelebb juttok egymáshoz...

2010. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De a lényeget egy előttem szóló fogalmazta meg:

"És télleg figyelj arra,hogy ne érezze azt,hogy megvett téged. Ne higyje azt,hogy a pénze miatt szereted."

2010. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a pénz nekem se számít annyira.. és kb én is mindig veszek valamit a lány barátoknak :)

és ők kb annyit mondanak h nem kellet volna.. meg hogy rosszul érzi magát hogy mindig veszek neki valamit..

én: azért teszem mert szeretlek... szóval érted..

2010. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!