Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a harmadik unokatestverembe. Nagyon gaz?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy volt mar ilyen kerdes. Eddig nem foglalkoztam vele,hogy unokatestverem de mikor kozoltem egyik baratommal o akkorat nezett es azt mondta hogy ez borzasztoan fura es nem normalis. Ennek ellenere en harcolok a kapcsolatert es nem igazan erdekel ki mit mondd. szeretem. Csak igy tudni szeretnem,hogy valoban annyira gusztustalan es elfogadhatatlan?
2011. okt. 15. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
vérfertőzés ija-ija ó
2011. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvér nem vérfertőzés és nem te lennél az egyetlen aki így járt. Szerintem egyáltalán nem gáz, nem gusztustalan és nem elfogadhatatlan.
2011. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
100%
Előző: az első unokatestvérrel való intim kapcsolat vérfertőzés, a kérdező által feltett harmadik unokatestvérrel már nem az.
2011. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi gond nincs. Csak az első unokatestvérek közti kapcsolat számít vérfertőzésnek. A nagyszüleim például második unokatestvérek voltak, és egyetlen "defektes" gyerek, vagy unoka sem született a családban. Úgyhogy nyugodtan küzdj a szerelmedért, mert semmi "illegális" nincs a kapcsolatotokban!
2011. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
lényeg h tudjátok mi az a vérfertőzés...
2011. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fke ***** válasza:
100%

jaja első uncsitesóig vérfertőzés.


azon túl, akár gruppenben is lehet :D


hajrá srác!

2011. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem gáz ,de gyakorlatilag az .Én még a nekem nem rokonaim is tabuk ,ha valamilyen módon kapcsolódnak a családomhoz.Pl: Az unokatestvérem férjének az unoka testvére.
2013. okt. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk is ugyan ez a helyzet, csak mi tudjuk hogy unokatesók vagyunk, de én nem mondtam még el neki, mert félek. Szerintem ez teljesen normális
2020. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!