Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek szerelmes vagyok az elsofoku unokatestverembe?

Figyelt kérdés
Nah jo mielott elkezdenetek ocsarolni..Leirom mirol is van szo....Huhhh A csaladom kikoltozott franciaorszagba...es ossze ismerkedtem ott egy sraccal..eloszor nem is tetszett nekem mert anyumek megmondtak nekem hogy o az en elsofoku unokatestverem akivel eddig soha nem talalkozhattam mert..ugye ok Franciaban eltek mi meg magyarba...Tehat akkor lattam eloszor...De Isten lassa lelkem en nem voltam bele szerelmes...Aztan a sraccal eleg jol kijottunk xd nagyon birtam arra gondoltam milyen jo fej egy unokatesom van akirol eddig nem is tudtam...aztan mentek a dolgok egy darabig...amig eszrevedtem hogy a csaladom utalja ha egyutt latnak minket..de tenyleg nem csinaltunk semmi rosszat..vagy olyat..mai napig se ertem mit szaroztak...mig vegul eloalt az en csaladom hogy velemenyuk szerint a sracnak bejovok es jobb lesz ha messzirol elkerulom a tarsasagat...eloszor magasrol leszartam ugyan mar hogy lehetne belem pont o szerelmes...mig vegul hir kerekedett errol az egeszrol es a rossz nyelvek elkezdtek beszelni..nah ettol enis beszartam es nem foglalkoztam a sraccal de az a legdurvabb hogy rajottem idovel amikor atgondoltam egy par dolgot hogy basszus ennek tenyleg bejottem...es az a legdurbabb az egeszben hogy...Nekem is bejott :(:(:( Csak en nem vettem eszre hogy amit erzek iranta az nem csak testveri szeretet hanem tobb :(:(..es az megdurvabb hogy en lebirom magam allitani hogy stop ez az elsofokud te hulye ..de a sracot nem erdekli...sajnos...de..mar azert o is szorosabbra vette a porazt...Mit gondoltok errol borzasztoan undorito vagyok????? Hogy ezt erzem..de hozza teszem tudok magamnak parancsolni es amikor meg ott vagyok nalunk is akkor is nagyivben kerulom hogy meg egy szot se tudjunk egymassal valtani...Szerintetek haragudnom kene ra mert kikezdett velem a tudtom nelkul(azt hittem ezek az olelgetesek testveriek) Kesobb rajottem hogy nem azok...es arra is hogy nekem is bejon...de en legalabb teszek ellene..mert nem beszelek vele probalom elfelejteni......Mi a velemenyetek errol...?????
2010. máj. 30. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
na igen... a szerelem nem válogat. szerintem próbálj valakit keresni magadnak, vagy ha nem jön össze akkor nincs mit tenni... sodor az ár.
2010. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, ő az unokatestvéred... az én szüleim is azok, és bár nem vagyok fogyatékos, de nem győzök orvoshoz futkozni a bajaimmal... és szerintem ennek köze van ehhez. :( Verd ki a fejedből.
2010. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%
nyugodtan, hagyd h megbotozzzon:) egy kis botozásba nem halsz bele;)
2010. máj. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huhhh de szellemes az utcso...Nah mindegy..En nem vagyok hulye termeszetesen akarmennyire is rossz..nem erdekel elfelejtem..most is anyamek mentek hozzajuk en meg nem mentem...:( En nem vagyok hulye tudom hogy ez rossz...Csak arra vagyok kivancsi hogy Haragudnom kellene e a sracra vagy baromi nagy tavolsagot tartani tole (most is ezt csinalom csak hogy folytassam e) Mar nem lattam 1 honapja...es rokonok vagyunk evegett a srac a mamamat se latom meg a papamat es az unokatesoimat...Szerintetek...kisse haragudnom kellene ra mert o ezdett ki velem..es raadasul erzem hogy ha lenne ra mod akkor meg mindig meg is tenne...persze nem ugy kezdett ki velem ne gondoljatok semmi durvara mert en idejeben eszre vettem..es nem volt ra alkalma...csak olelgetett folyton meg mindig egyutt voltunk...Meg en nem tudom masok szerint amikor egyutt vagyunk lerejlenek dolgok pl mind ketten zavarba vagyunk egymas tarsasagaba...mindkettoknek csillog a szeme meg ilyenek..durva...Ezert is kerulom ezert is nem lattam mar 1 honapja ....Nagyivben kerulnom kene??? Es egy kisse haragudnom ra????
2010. máj. 31. 01:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Strassboug? Családi hagyományok?
2010. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsot nem ertem bocsi :P
2010. okt. 13. 04:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne mi újság, megoldódott a problémád?

Nekem is volt ilyen régen, de én nem állítottam le, így megtörtént a baj. Azóta, ha tudom, kerülöm a társaságát. Valahogy nem birok úgy viszonyulni hozzá, mint azelőtt. Persze én nem vagyok/voltam belé szerelmes.

2011. márc. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!!! Jah megoldodott...Nem lattam mar cagy kb 1 eve...es igy elvagyok...ha fa nincs akkor tuz sincsen..ha erted mire gondolok...


Nah es hogy erted h megtortent a baj..de kozben nem voltal bele szerelmes??? Ezt nem ertem???

2011. márc. 14. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!