Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttél már össze újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttél már össze újra az ex-eddel?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy szakítottatok egymással, de az eggyikőtök nagyon szerette a másikat, a másik már nem annyira, de kitartottál és újra összejöttetek eggy idő után?
2010. nov. 13. 08:06
1 2
 11/16 anonim válasza:

Mindketten szerettük egymást, de egy hülyeség miatt szakítottunk és utána egyszerre kerestük meg a másikat, hogy ezt át kellene gondolnunk még egyszer...


Az általad felhozott példa alapján viszont, soha sem tennék ilyet. Ha csak a gyanú is bennem van,hogy nem kölcsönös az érzelem, SOHA de soha nem 'kérném vissza' magam.

2010. nov. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen esetem, hogy az ex-em akart velem újra össze jönni, de én alapból nem hiszek az ilyenekbe. Sosem jönnék össze szakítás után még egyszer valakivel. Ha először elromlott valamin akkor másodjára is el fog csak idő kérdése.
2010. nov. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Volt, és megbántam. Ne tedd.
2010. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez egyedül attól függ, hogy mi volt a szakítás oka. Ha hülyeség, elbeszéltetek egymás mellett, vagy mások miatt lett vége, esetleg a távolság miatt, akkor lehet rajta javítani. Ilyen esetben talán nem zárkóznék el.

DE! Ha megcsalt, nem szeretett, akkor örökre vége. Bármennyire szeretem, az eszem nem engedné vissza.

2010. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ez nem tul jo otlet,magaddal jatszol,ha te szereted ot.Mert ha egyszer megtortent a szakitas,lesz az masodszorra is,az erzeseid vagy egy ex?
2010. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha mindketten úgy akarjátok, úgy érzitek, és tudtok változtatni, ha kell.


"Az a szerelem, amit nem öveznek akadályok, nem érett meg az örökkévalóságra..."

2010. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!