Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttél már össze újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttél már össze újra az ex-eddel?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy szakítottatok egymással, de az eggyikőtök nagyon szerette a másikat, a másik már nem annyira, de kitartottál és újra összejöttetek eggy idő után?
2010. nov. 13. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
tesómnak volt ilyen, és nagyon megjárta:S
2010. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2010. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyet, de nagyon megbánta, mert csak újabb szakítás lett belőle. Ha már egyszer szétmentetek, akkor annak oka van és újra meg fog történni, hiába ígérgeti az egyik, hogy nem.
2010. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, ez hülyeség. Az ember képes tanulni a hibáiból.
2010. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

igen, több mint egy honap utan és azota már 3honap telt el,minden oke


a szakitás előtt másfél évet jártunk



17/L

2010. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Az ember képes tanulni a hibáiból."


Jó, ez attól függ, hogy mi volt a szakítás oka. Ha megcsalt a párod és azért szakítottatok, akkor máskor is meg fog csalni.

2010. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az is 1 hiba.:)
2010. nov. 13. 11:03
 8/16 anonim válasza:

igen de csak 1hétig ugymond egymást használtuk eszközként....nem bántam meg :D

16/F

2010. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen most az ex barátnömmel járunk bár nálunk komplikáltabb volt én kicsit elzüllötem a barátai meg utáltak szoval nem az elhidegülés vetett véget a kapcsolatunknak hanem az emberi hülyeség azota én összeszedtem magam ö meg nem hallgatok a fogyatékosokra akiket barátainak él és boldogan élünk:)
2010. nov. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
"a levest nem jo ujra felmelegitve"
2010. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!