Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöttél össze a barátoddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttél össze a barátoddal?

Figyelt kérdés
a kérdés az lenne, hogy akiknél barátságból alakult ki szerelem, azok előtte mennyi ideig voltak barátok, és ez alatt az idő alatt voltak-e bármelyik félnek kapcsolatai?
2011. márc. 27. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A volt barátom a bátyám legjobb barátja volt, ill. még most is az.Neki is volt kapcsolata,és nekem is, bár mindketten ácsingóztunk a másikért -persze ez csak azután derült ki,hogy összejöttünk. :) 2.5 évig tartott a dolog...
2011. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja,azt kihagytam, hogy előtte olyan 2-3évig "barátként" működtünk. Bár én nem hiszek a fiú-lány BARÁTságban.

(itt előre kérném majd a "térítő" válaszolókat,hogy ne bizonygassa,hogy márpedig neki fiu/lány létére van lány/fiú barája,mert nem vagyok rá kíváncsi. köszi:D

2011. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egymás miatt szakítottatok az akkori párotokkal, vagy amikor már mindketten szabadok voltatok akkor derült ki hogy kelletek egymásnak?

köszi a választ:)

2011. márc. 27. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy évig voltunk nagyon jó barátok, közben nekem volt két kapcsolatom, neki meg ilyen alkalmi dolgai.. És igazából végig megvolt a vonzódás, de igazán közel csak tavaly ősszel kerültünk egymáshoz, és egyszer csak azt vettük észre, hogy egymásba szerettünk, nem is kicsit. Azóta pedig minden szép és jó, és csak egyre jobb! Jó, hogy ismerjük egymást, mint a rossz pénzt.. Pedig vonakodtunk a szitutól, mert mégiscsak barátok vagyunk, stb., de nem tudtuk leküzdeni az érzést.. :)
2011. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!