Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol jöttél össze a barátoddal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol jöttél össze a barátoddal/barátnőddel? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert sehol nem találok normális fiút.. És már kicsit idegesít..
2010. jún. 3. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia :)

Attól is függ..

Hány éves vagy?

És hol lax?

2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet elsönek hülyeségnek fog hangzani de én teveclubon jöttem össze első barátnömmel akivel 1 évig együtt voltunk :) aztán a második pedig haverok köréből de az fura módon nem tartott sokáig mert az elsö távkapcs volt az meg nem :S 17/f És manapság egyre kevesebb, még egy fiú szeméböl is

Járj bulizni az ismerősökkel stb. :P De akkor fog felbukkani amikor nem számítassz rá :D

2010. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha kis helyen laksz, akkor ez így nehéz. Kicsit írj az életkörülményeidről meg a korodról, mások véleményéről rólad és egy kialakított kép után leszitt jelentkező :)
2010. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Érden lakom.

3 hónapja lett vége egy 1 éves kapcsolatomnak, és most hogy már túl vagyok rajta, úgy érzem, képes lennék új kapcsolat után kutatni:)

Szóval: 17/L.

2010. jún. 3. 15:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Én egy netes játékon találkoztam a barátommal tök véletlenül.:)
2010. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jók ezek a véletlen találkozások :)

Bnőmet én is véletlen ismertem meg - azóta nem lehet minket szétszedni, megőrülünk egymásért :)

22F (ő 21L)

2010. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Linkelj magadról fotót, akkor is lesz pár jelentkező :D vagy nem
2010. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát az első barátom az osztálytársam volt, szal suliban...aztán baráti körön keresztül is jártam egy sráccal, volt akinek iwiwen írtam, hogy meg szeretném ismerni, ő visszaírt és utána jártunk is...volt, akivel discoban, mondta h ha érdeklem, akkor jövő héten itt és itt találkozzunk és én meg elmentem a találkára és ő is ott volt :), volt aki csak úgy felvett msnre, először nem érdekeltük egymást, csak dumálgattunk, aztán együtt mentünk buliba, összejöttünk és jártunk...szóval sok a variáció, de én azt mondom neked, hogy ne keresd, mert jön magától, próbáld meg jól érezni magad, járj társaságban és össze fogsz futni valakivel pont, amikor nem is számítasz rá.
2010. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23 L voltam :)
2010. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyetemen. 2 éve tart, boldogok vagyunk.

22F

2010. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!