Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mitől lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mitől lehet? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, hogy ez betegség-e, de már nem tudom mit csináljak, mert állandóan a saját hibáimat keresem abban, hogy mi nem tökéletes rajtam!! Talán a hajam, talán olyan "nyomott" fejem van, talán alacsony vagyok? És ezért nem néznek meg a lányok? Vagy ha rém néznek azért néznek rám ,EGY PILLANATRA , mert nem tetszem nekik? Meg ha beszélgetek valakivel nagyon túlmagyarázom a dolgokat. 168-170 cm magas fiú, kék szem, szőkés haj, 16
2010. nov. 13. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. Hülyeség, de még soha életemben nem voltam magammal megelégedve.
2010. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj már, az a legrosszabb.
2010. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
detto, de én lány vagyok XD
2010. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Holdtündér ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Aztán 22 éves koromra rájöttem hogy tök hülyeség ilyenen agyalni. Szarni kell a világra, szeresd önmagad és mások is szeretni fognak. Meg ne agyalj azon hogy ki miért néz rád az utcán. Bár marha jó önbizalom tréning, ha akárhány csaj megnéz az utcán, belegondolsz hogy neki biztos bejössz. :)
2010. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!