Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jogosan akadok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan akadok ki erre?

Figyelt kérdés

A barátom egy közösségi oldalon,egy másik csaj képei alá olyanokat ír,hogy odaadja a pólóját neki és,hogy majd aludjon benne egy nagyot,meg,hogy biztos jól állna neki,olyan lenne,mint egy miniruha,meg,hogy szép,aranyos.Nekem egyszer nem írt ilyeneket és arra sem emlékszem mikor mondta,azt,hogy szép vagy csinos vagyok. :'(

Akkor legyen vele!Nem? :'(


2010. nov. 12. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de
2010. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Naná hogy jogosan. Hagyd ott a francba mert téged semmire nem becsül.
2010. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A helyében én is azt várnám, hogy mikor adsz engedélyt arra, hogy meghúzzam a másik csajt.
2010. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na erre inkább nem mondok semmit
2010. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már múltkor kérdeztem tőle,hogy mi ez meg,hogy más mások is kérdezték tőlem,hogy én ezt láttam?

És akkor ilyeneket hadobált össze,hogy akkor törli magát róla,meg,hogy ismerkedni se szabad?Egyből felkapja a vizet és a végén már én érzem szarul magam!

2010. nov. 12. 13:41
 6/8 anonim válasza:
100%
Persze h jogos! Ha szeret valaki valakit ak nem "csapja a szelet" másnak sztem!
2010. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor legyen vele, én is erre szavazok. De jó lenne ha dobnád mielőtt vele lenne. Mert az lesz előbb utóbb. Lapát az ilyen pasinak.
2010. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dobd ki. vagy balhézz vele, hogy ideje lenne befejezni..
2010. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!