Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
A párommal az utóbbi időben kicsit eltávolodtunk egymástól,mert én voltam a hülye,hívogattam,meg zaklattam és kicsit elege lett...Szerdán megbeszéltük hogy péntek(ma) este felhív,addig nem is kerestem,de ma reggel láttam hogy fenn van a neten,és felhívtam,hogy feljön-e skype-ra.Nagyon fura volt,mert úgy vette fel a telefont,hogy szia Tündérem,meg drágámozott,meg minden egyéb aranyosság,de egyszerűen az istennek se akart feljönni skype-ra holott tudom hogy ott ült a gép előtt.Azt mondta nincs kedve.Most akkor mi van?Mert máskor meg mindig ő akar skype-ozni.
2010. nov. 12. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Féltékenység miatt hívogattad vagy csak azért mert hiányzott neked? A féltékenységi jelenetek ugyanis nagyon könnyen ki tudják akasztani a férfiakat, de mondjuk a nőket is... ebben az esetben lehet, hogy csak sok voltál neki és kicsit fel szeretne lélegezni (a másik lehetőség, ha volt is alapja a féltékenységnek, de az rátok tartozik, hogy mihez kezdtek vele).

Vannak olyan típusú férfiak, akik nem tűrik, hogy "rámásszon" a barátnőjük, és ezt úgy reagálják le, hogy elmenekülnek előle ahelyett hogy pontot tennének a dolog végére. Aggodalomra sosincs ok, mert ha valami meg akar történni, akkor az meg is fog, akár félünk tőle, akár nem. Az viszont többször vezet eredményre, ha összeszeded a bátorságod és megbeszéled vele ezt a helyzetet.

2010. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!