Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nőkkel e-mailezget....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nőkkel e-mailezget. Szerintetek kéne aggódnom?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy a minap véletlenül beléptem az e-mailjei közé. Egy szolgáltatót használunk, ő tárolja a jelszavát is. Megnyitottam az oldalt, és egyből a postafiókjába irányított, ahol különbözően megcímkézve lányok leveleit találtam. Hát, elég ideges lettem, belenéztem párba, bő fél éve levelezget lányokkal, akiket innen-onnan szedett össze. Általában fénykép és msn cím váltásig fajulnak a dolgok, és megbeszélik, hogy ott folytatják. Néhány levél tartalmaz eléggé személyes kérdéseket, valamint néhány lány lenge öltözékű fotót csatolt az üzenethez, ebből gondolom, hogy nem régi osztálytársakról lehet szó.

Most igazából, a helyzet az, hogy hiába is tudom mindezt, nem állhatok csak úgy elé, és kérdezhetek rá, mert mégiscsak elolvastam a leveleit, mégha nem szándékosan is léptem be a postafiókjába.

Egyébként 3 éve vagyunk együtt.

Szerintetek mit tegyek?

20/L


2010. ápr. 3. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nos, ezek az ilyen levélmegtalálások elég kellemetlenek tudnak lenni. de hol szedhette őket össze? és kik azok a csajok? mindenképpen állj elé, h azért ez mégis micsoda.
2010. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát dobd ki...ez nem kérdés.
2010. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd az igazat, hogy véletlenül láttad.
2010. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló szituba kerültem. Nem teketóriáztam és kidobtam a pasimat.
2010. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérd számon mindenképp-ne legyél papucs...mondjuk ezen után én már rég nem kérdeznék tőle semmit,hanem s*ggbe rúgtam volna.
2010. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs benne semmi rossz, hiszen társas lények vagyunk, ha csak leveleznek és nincs olyanról szó hogy találkozzanak akkor nincs nagy gond
2010. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, fogadjunk, h pasi vagy.. és még nem voltál szerelmes. vagy ha igen, akkor jól átvágtak. na, de mind1 is. itt nem sima levelezésről van szó, hanem valószinűleg lengébb öltözet, stb. ikről is. :S
2010. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mihez kezdjek, mert október és január között láttam több ilyet, csak már az első oldalon feltűnt, hogy elég sok női név szerepel. Ezekről azonban kiderült, hogy azon jótékonysági szervezethez tartoznak, aminek ő is tagja, és "munkamegbeszélés" jellegű volt a dolog, de aztán továbblapozgattam, mert nem hagyott nyugodni, és erre olyat találtam, amit nem is szerettem volna. :/
2010. ápr. 3. 23:12
 9/16 anonim ***** válasza:
de pl. mit?
2010. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tipikus csajozós szöveget, ugyanazt, amit akkoriban nekem nyomatott. Ezenkívűl több lányt fehérneműben az ágyukban kicsavarodva fényképezgetve. Ezek általában fotó cserék voltak, egymásnak küldték a fotókat, aztán a nagy elégedettség örömére fel is vették egymást msn-en. Egyébként simán tudna is velük találkozni, vagyunk annyi időt külön, hogy megoldja. Ezért is aggaszt.
2010. ápr. 3. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!