Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldre utazom egy féléves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre utazom egy féléves megbizatásból, akkor aggódnom kellene? Meg fog csalni? Ha igen, miért, ha nem miért? És ha talán, akkor hogyan védhetem ki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Beszélgettünk és mondta a párom, hogy ő még sosem csalta meg egy b.nőjét sem. Mert nem is sikerült volna neki, nem épp ügyes. Nekem volt egy problémám emellett, amit nem tudtam megbeszélni vele, mert nem épp problémamegoldó alkat. Egy közösségi oldalon viszont törölte, hogy kapcsolatban van. Én pedig 2 nap múlva indulok messzire.


Most voltunk 4 hónaposak, és nagyon is komolyan gondolom én is, és azt hittem ő is. Aggódnom kellene???

Mert így simán megcsalhat, szerintem nem jönnék rá. Vagy tényleg komoly, hogy nem képes erre, mert "béna" (ezt szívem minden kedvességével írtam!!!)?


Nagyon szeretem, de bizonytalan lettem a történtek miatt. Így ha találkozik egy új lánnyal, aki tegyük fel megkeresi őt a neten, még csak nem is fogja látni, h "foglalt".

Betojtam.

Segítséget szeretnék, nem mellébeszédet, légyszí!!!

Thx


2011. jún. 6. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

csigavan nyugivér figyelj ha meg akar csalni megtud úgyis, hogy közel vagy hozzá.... hiába rinyálsz emiatt ha megakar úgyis megcsal...volt pasimnak én nyígtam megcsalt mert megakart...mostani pasimmal már úgy vagyok, hogy ha megakar úgyis megcsal ha nem akkor nem. HA megcsal akkor azt úgyis megtudom nagyon pofán vágom és akkor ennyit ért...szart se. Ne értesd félre a barátom a mindenem...de rájöttem, hogy ha egy pasi menni akar vagy félre kúrni az úgyis megteszi...egyébként az én barátom készül el németországba és itt is szóba került a megcsalás... de mondta, hogy nincs miért aggódnom meg hogy ha nőt akar azt talál ott is meg itt is... de engem megnyugtatott, hogy neki csak én kellek...szóval mindketten esküdtünk, hogy nem csaljuk meg a másikat. én Őt sosem tudnám megcsalni mert életem értelme. szerintem ne parázz...aki megakarja úgyis megteszi és ha megteszi akkor elmegy a b*dös f*szomba. ez szar ér hogy béna hozzá. ne azért ne tegye meg mert béna hanem azért mert szeret. ezt kérlek mondd el neki. és kérdezz rá mert ha úgy érzi megfog csalni akkor akár már most is szakíthattok, ennyiből úgy érzem nem érdemel meg téged. de nem ismerem se őt se téged. remélem minden okés lesz és nem tartottad baromságnak amit írtam. Minden jót!


Lilla

2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy ő is bizonytalan lehet, mert ő sem fogja tudni ott kivel és hogy. A másik, hog "béna vagyok benne" az lehet akár csak egy szöveg. Talán mondta volna, hogy azt csinálja mindennap? Na jó egy egoista mindig tudja magát dicsérniXD De általában nem így van. Azt hogy miért vette le a foglaltat ez jó kérdés és kérdezd meg tőle. Attól én nem félek, hogy egy lány fog ráírniXD Ha ő ír rá egy lányra azt inkább elhiszem:) Ha nem tudtok egymásban megbízni akkor hol a bizalom? Gondolom ez nagyon fontos egy kapcsolatban, nem?
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

A bizalmat kapásból megkapta, jók a megérzéseim, csak most így, hogy elmegyek, nem leszek vele nap-mint-nap... Értitek?


Lilla, köszi szépen, szavaid lényegretörőek, és totál lehűlt az agyvizem, meg lementem hídba. :D Köszi!

Valamikor én is így gondolkodtam, hogy ha szeret, nem teszi meg, ha megteszi, akkor baffa meg... késssz. :)

Ja és nem érdemli meg utóbbi esetben, hogy szarul érezzem magam miatta.

De a fenébe, totál szerelmes vagyok!


És a tapasztalat azt mutatja, hogy csak az egyik fél adja bele szívét-lelkét egy kapcsolatba, a másik meg élvezi.

Remélem nem igaz. :)

És Ő is úgy szeret, mint ahogy. :)


Köszi sokadszorra is!

2011. jún. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!