Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha fircsa lett, aggódnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fircsa lett, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Eddig nem kezdeményezett szexben, amióta veszekszünk igen, erőszakos és msnre is belépett és azt mondjja nem beszél senkivel meg úgy érzem pikkel rám. Aggódjak? 2 éve vagyunk együtt.
2009. nov. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most akkor fogalmazd meg úgy hogy más is megértse :D.
2009. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, aggódj, hogy amelyikőtök előbb tölti be a 14-et, azt elővehetik kiskorú megrontásáért.
2009. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aztakrva... ez mit akar jelenteni ez a kérdés?
2009. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:DD ezt most ki érti???:D
2009. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen értelmetlen kérdést se láttam még!:D:D:D
2009. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit nem értetek?? Furcsa lett egy ideje. Az utóbbi időben sokat veszekszünk, és azóta mióta sokat veszekszünk azóta kezdeményez az ágyban, eddig mindig én mentem úgy hozzá, erőszakos is sokszor a szexben, szóval más lett a viselkedése.
2009. nov. 4. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
megszállta egy démon
2011. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!